Turniej na maksy

Niedziela, 2 sierpnia 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, , MA/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 10EW 4 SS C3+2 6807.14
116: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 11EW 4 HN S8+2 48042.86
116: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 12EW 2 HN C6+2 17014.29
29: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 13NS 4 SN H9= 62071.43
29: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 14NS 5 SW D6= 45085.71
29: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 15NS 3 CE H3= 11057.14
313: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 7EW 4 HN DA-1 10085.71
313: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 8EW 1 SE D5+3 17014.29
313: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 9EW 3 NTN CA-1 5074.49
415: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 22NS 2 NTE D5-2 200100.00
415: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 23NS 4 SN D9+1 65078.57
415: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 24NS 2 NTW H6-1 5050.00
514: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 16EW 3 NTS CQ+4 52028.57
514: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 17EW 4 SW H7-3 1500.00
514: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 18EW 3 HW D10-1 5042.86
610: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 1EW 2 NTN S10+1 1500.00
610: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 2EW 3 CN S10-2 20092.86
610: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 3EW 4 DN CJ+1 150100.00
712: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 19NS 4 SE DA= 62021.43
712: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 20NS 4 SN D3= 62078.57
712: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 21NS 6 HW CJ+1 10107.14
811: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 25NS 4 HE S8+2 68028.57
811: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 26NS 4 CS H2+3 19028.57
811: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 27NS 3 NTW D3+4 5200.00
918: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 4EW 1 NTS C2= 9028.57
918: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 5EW 1 NTN SA= 9078.57
918: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 6EW 2 DW H6-1 10042.86
 +/-
 WYNIK46.67
 MIEJSCE9