Turniej na maksy

Niedziela, 2 sierpnia 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA, MA/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 13EW 4 SS H5= 62028.57
114: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 14EW 6 SW CA= 98071.43
114: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 15EW 4 CW HQ= 13071.43
216: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 4NS 4 HS S3-2 20028.57
216: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 5NS 1 NTN SA+2 15092.86
216: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 6NS 3 NTS D5-1 5028.57
315: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 10NS 4 SN H4+1 65057.14
315: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 11NS 3 HS S10+2 2000.00
315: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 12NS 3 HN C6= 14064.29
418: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 16EW 5 DN C4+1 42078.57
418: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 17EW 3 NTW H7+3 49085.71
418: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 18EW 2 SE DA+3 20085.71
511: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 22EW 3 SE D5= 14078.57
511: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 23EW 3 CE DQ+1 13057.14
511: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 24EW 3 HW C5-1 5050.00
613: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 25NS 2 SW H6+3 20085.71
613: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 26NS 5 S xN C8= 85057.14
613: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 27NS 3 NTW DK+2 46035.71
717: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 19EW 4 SE DA= 62078.57
717: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 20EW 4 SN D3= 62021.43
717: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 21EW 6 HW CJ+1 101092.86
810: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 7NS 2 D xW HK-1 20085.71
810: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 8NS 2 NTE D2+1 150100.00
810: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 9NS 3 H xE SJ-3 80090.82
99: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 1EW 2 SE DK= 11085.71
99: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 2EW 3 CN DA-2 20092.86
99: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 3EW 1 HN D8+3 17078.57
 +/-
 WYNIK66.06
 MIEJSCE2