Turniej na maksy

Niedziela, 2 sierpnia 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA, MA/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 1NS 2 HN D5= 11071.43
115: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 2NS 2 NTS S10-1 10078.57
115: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 3NS 3 NTS CQ+2 46064.29
214: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 7NS 1 NTS D5+2 15071.43
214: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 8NS 3 NTE H4+2 46021.43
214: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 9NS 3 SN CA-1 5025.51
318: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 13EW 4 SN C10= 62028.57
318: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 14EW 6 HW CA= 98071.43
318: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 15EW 3 NTW S2-2 10014.29
410: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 19EW 3 SE D7+1 17021.43
410: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 20EW 2 NTS H3+1 15071.43
410: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 21EW 4 HW C10+2 48028.57
512: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 22NS 3 SE D5= 14021.43
512: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 23NS 3 CE DQ+1 13042.86
512: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 24NS 3 HW C5-1 5050.00
616: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 16EW 5 DN C7+1 42078.57
616: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 17EW 3 NTW H4= 40028.57
616: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 18EW 4 HW CQ-3 1507.14
79: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 4NS 3 HN CA-1 10050.00
79: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 5NS 1 NTN D5= 9021.43
79: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 6NS 3 NTS HK-2 1000.00
817: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 25EW 4 HE S8+2 68071.43
817: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 26EW 4 CS H2+3 19071.43
817: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 27EW 3 NTW D3+4 520100.00
913: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 10EW 3 SN D4+1 170100.00
913: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 11EW 4 HN SA+1 45078.57
913: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 12EW 5 DS CA= 6000.00
 +/-
 WYNIK47.77
 MIEJSCE8