Turniej na maksy

Niedziela, 2 sierpnia 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, , MA/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 10NS 4 SS C3+2 68092.86
117: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 11NS 4 HN S8+2 48057.14
117: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 12NS 2 HN C6+2 17085.71
212: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 4EW 4 HS S3-2 20071.43
212: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 5EW 1 NTN SA+2 1507.14
212: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 6EW 3 NTS D5-1 5071.43
314: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 19NS 4 SE D7= 62021.43
314: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 20NS 4 SS S6-1 1000.00
314: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 21NS 6 HW D6= 98035.71
413: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 13EW 5 SN DA-2 20092.86
413: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 14EW 4 HW CA+2 48042.86
413: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 15EW 3 SE H2= 14085.71
59: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 25NS 3 NTE D6= 60071.43
59: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 26EW 7 C xS DA= 23300.00
59: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 27EW 5 HE D6= 45042.86
611: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 16NS 5 DN C7+1 42021.43
611: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 17NS 3 NTW H4= 40071.43
611: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 18NS 4 HW CQ-3 15092.86
710: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 22NS 2 HN SK-1 5057.14
710: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 23NS 4 SN CA+1 65078.57
710: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 24NS 3 H xW C5-2 300100.00
818: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 1EW 3 SW HA-1 5057.14
818: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 2EW 2 CN DK-1 10021.43
818: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 3EW 3 NTS CK+2 46035.71
915: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 7EW 2 HN DA-1 10085.71
915: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 8EW 3 NTE H4+1 43042.86
915: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, 9EW TD 40.00
 +/-
 WYNIK54.92
 MIEJSCE5