Turniej na maksy

Niedziela, 2 sierpnia 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: M. Cichocka - A. Michnowska, 0.0, , MA/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 1EW 2 HN D5= 11028.57
111: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 2EW 2 NTS S10-1 10021.43
111: H. Robak - W. Jeleniewicz, 3.0, MA 3EW 3 NTS CQ+2 46035.71
213: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 16NS 5 DS C8+1 42021.43
213: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 17NS 3 NTE S4+2 46035.71
213: E. Stokowska - R. Then, 0.0, -/SL 18NS 4 HW CQ-3 15092.86
312: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 10EW 4 SN H4+1 65042.86
312: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 11EW 3 HS S10+2 200100.00
312: E. Gardzińska - W. Gardziński, 4.0, MA 12EW 3 HN C6= 14035.71
417: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 22EW 2 NTE D5-2 2000.00
417: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 23EW 4 SN D9+1 65021.43
417: M. Kuśmierczyk - M. Michałek, 0.0, 24EW 2 NTW H6-1 5050.00
510: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 13NS 4 SS CJ= 62071.43
510: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 14NS 3 NTE C10+2 46071.43
510: M. Kopera - A. Liska, 0.0, 15NS 2 NTW D10+3 2100.00
69: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 19NS 3 NTS H4-4 20057.14
69: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 20NS 3 NTW D10-3 30057.14
69: A. Ptaszyńka - M. Germak, 0.0, 21NS 6 HW C2= 98035.71
718: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 25EW 4 SW H6+2 68071.43
718: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 26EW 4 SN D10+1 65057.14
718: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.5, LD 27EW 3 NTW S10+3 49085.71
814: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 4EW 2 HS S3+1 1400.00
814: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 5EW 1 NTN H9+1 12042.86
814: M. Wiącek - D. Krupnik, 19.0, MA 6EW 2 SS D4= 11021.43
916: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 7NS 2 HN DA-1 10014.29
916: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 8NS 3 NTE H4+1 43057.14
916: J. Kubica - W. Kubica, 0.0, 9NS TD 40.00
 +/-
 WYNIK43.28
 MIEJSCE15