Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 maja 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
147Krzysztof Antas
Marcin Kut
19.0
5.0
WP
PM
PM/10265.8913
21Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6762.5313
371Czesław Pertkiewicz
Andrzej Burczyk
0.0
4.0
PMPM/11561.2412
429Jerzy Stworzewicz
Włodzimierz Wala
12.0
19.0
SL
MP
MP/4060.8211
572Mirosława Trella
Stanisław Bednarczyk
2.5
5.0
PMPM/11559.6511
628Reginald Sukiennik
Adam Harasimowicz
12.0
4.0
MPMP/4059.3710
741Bernard Broda
Krzysztof Wołynkiewicz
5.0
5.0
OPOP/27359.329
812Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
4.0
12.0
DSDS/6759.039
920Bogusław Wardzała
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MPMP/4058.428
1056Piotr Szczygieł
Andrzej Waleśkiewicz
3.0
1.5
SW
PM
PM/10258.097
1132Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
12.0
7.0
MP
SL
MP/4058.067
1260Stanisław Szejko
Władysław Łobacz
7.0
2.5
PMPM/10258.026
1321Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4056.675
1416Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/4056.205
1554Kazimierz Gralak
Jacek Piotrowski
18.0
12.0
PMPM/10255.834
1639Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OPOP/27355.703
1761Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
11.0
12.0
PMPM/10255.603
1851Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PMPM/10255.113
1959Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/10255.093
2076Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PMPM/11554.793
2130Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4054.513
2282Henryk Szwarc
Marek Szymborski
4.0
3.0
PMPM/11554.202
2362Anna Nosalska
Arkadiusz Górzewski
7.0
5.0
PMPM/10253.212
2449Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PMPM/10252.932
2510Bogdan Sokół
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/6752.822
2645Piotr Bielecki
Eryk Hamerski
5.0
2.5
OPOP/273-0.0052.822
2734Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
2.0
2.0
MPMP/4052.612
2813Marian Krzypkowski
Ryszard Rolka
1.5
5.0
DSDS/6752.082
2966Edmund Monkiewicz
Józef Gnaciński
5.0
4.0
PMPM/10251.532
3022Marian Nanke
Halina Święch
5.0
7.0
MPMP/4051.272
3143Zdzisław Szyksznian
Wiesław Grabowski
3.0
1.5
OPOP/27351.021
3250Krzysztof Niemkiewicz
Zdzisław Jędrzejczak
5.0
4.0
PMPM/10250.841
3355Tadeusz Jakubiak
Jarosław Drewing
4.0
5.0
PMPM/10250.761
3418Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4050.711
3569Bogumił Macierzyński
Marek Boros
9.0
4.0
PMPM/10250.541
3674Renata Kucharska
Gerard Grochowski
0.0
1.5
PMPM/11550.071
374Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
KP
DS
DS/6750.061
3840Tomasz Prądzyński
Maciej Sachs
4.0
0.5
OPOP/27350.021
397Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6749.911
4036Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/4049.81
4119Hanna Leskiewicz-Łazarska
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
3.0
1.5
MPMP/4049.74
426Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6749.59
4338Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPOP/27349.20
4425Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4048.91
453Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6748.90
4679Andrzej Handke
Jacek Matuszewski
0.0
0.0
PMPM/11548.79
479Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
2.0
1.5
DSDS/6748.43
4878Maria Karwacka
Jan Kamiński
1.5
5.0
PMPM/11548.14
4931Piotr Kamiński
Łukasz Stworzewicz
5.0
1.5
MP
SL
MP/4047.96
5057Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PMPM/10247.65
5164Michał Samet
Aleksander Kasprzak
1.5
18.0
PMPM/10247.53
5223Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
4.0
MPMP/4046.84
538Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/6746.55
5417Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4046.53
5575Ewa Stukan
Zofia Klebba
2.0
0.0
PMPM/11546.43
5653Piotr Suchodolski
Robert Krawczyk
4.0
4.0
PMPM/10246.25
5711Marcin Motykiewicz
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6746.12
5842Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/27346.09
595Leszek Haber
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6745.09
6026Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBRMP/4044.14
6170Olgierd Zieliński
Szczepan Chruścicki
0.5
4.0
PMPM/10243.88
6280Anna Ostrowska
Piotr Kamoda
0.0
0.5
PMPM/11543.84
6333Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
1.0
MPMP/4043.83
6448Marek Piętak
Dariusz Wiktorko
1.5
1.0
PMPM/10243.75
6573Elżbieta Gańczarczyk
Adam Borowski
0.0
2.0
PMPM/11543.72
6615Stanisław Mierzwa
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
4.0
MPMP/4043.67
6758Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
0.0
0.0
PMPM/10243.35
6867Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
4.0
4.0
PMPM/10243.09
6937Leopold Przygoda
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/27343.00
7065Witold Kaliński
Marek Kryniewski
12.0
5.0
PMPM/10242.94
7144Tomasz Adamczyk
Jerzy Brachmański
0.0
1.0
OPOP/27342.82
7227Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4042.28
7324Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
4.0
MPMP/4040.82
7468Barbara Ludwikowska
Jan Ludwikowski
0.0
0.0
PMPM/10240.25
7552Barbara Boros
Marzena Banach
2.0
1.5
PMPM/10239.79
762Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6738.89
7777Jolanta Filipowicz
Stanisław Okrzesik
0.0
0.0
PMPM/11538.69
7835Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4037.15

Statystyka ośrodków...