Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 maja 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 35: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 25EW 3 DN HT-3 15047.14
123: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 26EW 3 NTS C9+2 66054.29
123: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 27EW 1 NTN HT+2 15055.14
224: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 31EW 3 HW DK= 14075.71
224: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 32EW 4 SW DT-1 10014.00
224: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 33EW 4 SxS CA-1 10096.29
325: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 4EW 4 CN HA= 1307.14
325: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 5EW 1 NTS C4= 9042.86
325: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 6EW 3 DW HT-2 20020.61
415: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 10EW 1 NTN S2+1 12055.71
415: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 11EW 4 HN D8-1 5078.57
415: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 12EW 3 HN D7-1 10061.43
516: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 16EW 3 NTN C2= 4001.43
516: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 17EW 6 HxE HA-3 5005.71
516: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 18EW 037.14
617: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 22EW 5 CxN SJ-4 800100.00
617: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 23EW 3 SS CK+1 17012.86
617: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 24EW 2 HxN CA+2 6705.71
718: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 28EW 3 NTE D4+4 52022.31
718: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 29EW 4 DE S3+1 15050.00
718: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 30EW 4 DE CK-1 5046.04
819: H. Leskiewicz-Łazarska - G. Leskiewicz-Furdzik, 4.5, MP 1EW 4 HW S9-1 5011.43
819: H. Leskiewicz-Łazarska - G. Leskiewicz-Furdzik, 4.5, MP 2NS 4 HN D4+1 6502.86
819: H. Leskiewicz-Łazarska - G. Leskiewicz-Furdzik, 4.5, MP 3NS 3 NTE C3+1 63025.71
920: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 7NS 3 NTE H4+3 69031.43
920: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 8NS 3 NTW D9= 40011.43
920: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 9NS 3 NTS CJ+1 43034.29
1021: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 13NS 3 DE HQ+2 15050.00
1021: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 14NS 3 NTE H6+2 46042.86
1021: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 15NS 3 CN H2-2 20014.29
 +/-
 WYNIK37.15
 MIEJSCE78