Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 maja 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: R. Sukiennik - A. Harasimowicz, 16.0, MP 7NS 6 DW D5= 13708.57
128: R. Sukiennik - A. Harasimowicz, 16.0, MP 8NS 3 NTW D8= 40011.43
128: R. Sukiennik - A. Harasimowicz, 16.0, MP 9NS 3 NTS CJ+1 43034.29
227: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 10NS 1 NTN S2+3 18092.86
227: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 11NS 4 SS CJ-1 5021.43
227: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 12NS 2 SE DQ-1 5054.29
326: M. Haldenby - C. Haldenby, 10.0, GBR 13NS 3 NTE H7-1 10082.86
326: M. Haldenby - C. Haldenby, 10.0, GBR 14NS 3 NTE S5+2 46042.86
326: M. Haldenby - C. Haldenby, 10.0, GBR 15NS 3 CN DK-1 10030.00
436: W. Wierzbicki - L. Ochał, 6.5, MP 16NS 2 SS S5-1 5028.57
436: W. Wierzbicki - L. Ochał, 6.5, MP 17NS 6 HN C6-2 10024.29
436: W. Wierzbicki - L. Ochał, 6.5, MP 18NS 3 NTE H2= 40020.00
534: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.0, MP 19NS 3 NTS HA+2 46084.29
534: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.0, MP 20NS 3 NTE HK+1 63017.14
534: E. Stefanów - P. Stefanów, 4.0, MP 21NS 4 HE C4+2 48031.43
635: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 22NS 5 CxN SJ-4 8000.00
635: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 23NS 3 SS CK+1 17087.14
635: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 24NS 2 HxN CA+2 67094.29
732: T. Garbacik - K. Michałek, 19.0, MP/SL 25NS 3 DxN H2-3 50031.43
732: T. Garbacik - K. Michałek, 19.0, MP/SL 26NS 3 NTS H8+2 66045.71
732: T. Garbacik - K. Michałek, 19.0, MP/SL 27NS 2 CE S3-3 15044.86
833: R. Calik - E. Somogyi, 4.0, MP 28EW 3 NTW S4+4 52022.31
833: R. Calik - E. Somogyi, 4.0, MP 29EW 5 CxE S3= 75093.52
833: R. Calik - E. Somogyi, 4.0, MP 30EW 4 HxS DK-1 10079.67
930: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 31EW 2 HW DA+1 14075.71
930: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 32EW 2 NTE S2+2 18086.00
930: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 33EW 3 NTE DA-2 10080.86
1031: P. Kamiński - Ł. Stworzewicz, 6.5, MP/SL 1EW 3 HW CA+1 17047.14
1031: P. Kamiński - Ł. Stworzewicz, 6.5, MP/SL 2EW 6 NTS D8= 14405.71
1031: P. Kamiński - Ł. Stworzewicz, 6.5, MP/SL 3EW 2 DE C8+2 13017.14
 +/-
 WYNIK46.53
 MIEJSCE54