Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 maja 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 4EW 5 CxN HA-1 20050.00
116: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 5EW 1 NTN C4+2 1502.86
116: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 6EW 3 NTE SQ-2 20020.61
217: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 10EW 1 NTN S2+3 1807.14
217: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 11EW 4 SS CJ-1 5078.57
217: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 12EW 2 SE DQ-1 5045.71
318: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 16EW 2 SN C6= 11034.29
318: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 17EW 5 CE SK-4 20037.14
318: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 18EW 2 HN D4+1 1405.71
419: H. Leskiewicz-Łazarska - G. Leskiewicz-Furdzik, 4.5, MP 22EW 3 HW C3= 14048.57
419: H. Leskiewicz-Łazarska - G. Leskiewicz-Furdzik, 4.5, MP 23EW 2 HE C8+1 14077.14
419: H. Leskiewicz-Łazarska - G. Leskiewicz-Furdzik, 4.5, MP 24EW 4 HN CK= 42057.14
520: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 28EW 6 NTE D9+1 102073.74
520: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 29EW 3 SN CA= 1406.48
520: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 30EW 2 HS DA+1 14018.35
621: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 1EW 3 HW D3+1 17047.14
621: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 2EW 4 HS D8+2 68080.00
621: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 3EW 1 NTE C8+2 15031.43
722: M. Nanke - H. Święch, 12.0, MP 7EW 3 NTW HT+2 66047.14
722: M. Nanke - H. Święch, 12.0, MP 8EW 2 SE DA= 11051.43
722: M. Nanke - H. Święch, 12.0, MP 9EW 3 NTN DT+2 46017.14
823: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 13NS 2 NTE H3= 12070.00
823: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 14NS 3 NTE S5+2 46042.86
823: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 15NS 3 HW CA-5 25078.57
924: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 19NS 3 NTS DJ+1 43051.43
924: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 20NS 3 NTE HK= 60037.14
924: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 21NS 3 CE D2+3 17081.43
1025: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 25NS 3 NTW D6+1 6308.57
1025: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 26NS 4 HS C8+1 65015.71
1025: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 27NS 1 NTN H2+2 15044.86
 +/-
 WYNIK42.28
 MIEJSCE72