Turniej na maksy

Poniedziałek, 1 maja 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 30: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 16EW 2 HS D3-1 5071.43
120: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 17EW 6 HN D9= 9800.00
120: B. Wardzała - S. Jaros, 12.0, MP 18EW 3 NTW ST= 40080.00
221: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 22EW 5 HW DA-2 2001.43
221: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 23EW 2 HW DK+1 14077.14
221: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP 24EW 3 NTS S4= 40078.57
322: M. Nanke - H. Święch, 12.0, MP 28EW 6 NTE S6+1 102073.74
322: M. Nanke - H. Święch, 12.0, MP 29EW 5 CE S3-1 10014.40
322: M. Nanke - H. Święch, 12.0, MP 30EW 3 NTW CK-2 10040.11
423: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 1EW 3 HW D3+1 17047.14
423: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 2EW 4 SxE DK-3 500100.00
423: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 3EW 3 NTW H7+1 63074.29
524: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 7EW 3 NTE C2+2 66047.14
524: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 8EW 3 NTW D7-1 5024.29
524: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 9EW 3 NTN D9+1 43065.71
625: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 13EW 3 NTE H3= 60072.86
625: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 14EW 3 NTE S5+3 49090.00
625: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 15EW 3 HW CA-6 30012.86
715: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 19EW 3 NTN H3+1 43048.57
715: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 20EW 3 NTE HK+1 63082.86
715: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 21EW 5 HE C4+1 48068.57
816: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 25NS 3 HE DT= 14068.57
816: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 26NS 3 NTN H8+2 66045.71
816: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 27NS 1 NTN H6+3 18080.86
917: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 31NS 2 HW DA+1 14024.29
917: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 32NS 2 NTE S2+2 18014.00
917: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 33NS 3 NTE DA-2 10019.14
1018: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 4NS 5 CN HA-1 10068.57
1018: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 5NS 1 NTS H7+1 12081.43
1018: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 6NS 2 DE S6-1 10061.76
 +/-
 WYNIK54.51
 MIEJSCE21