Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 634: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 17EW 2 SE HA-1 5073.30
1633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 18EW 6 HS S8= 143036.49
2620: J. Suszczyński - J. Catlow, 10.0, WP 15NS 2 HW DQ-2 10066.51
2620: J. Suszczyński - J. Catlow, 10.0, WP 16NS 3 SN HJ= 14078.02
3631: W. Robak - S. Poznanskyi, 6.0, WP 7NS 4 HE DA= 62040.87
3631: W. Robak - S. Poznanskyi, 6.0, WP 8NS 3 SW DK+1 17023.99
4629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 11EW 4 SN S7= 42045.20
4629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 12EW 5 H xN D10= 8507.92
5623: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 13NS 2 SN H5+1 14071.98
5623: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 14NS 2 HS SA+1 14079.13
6622: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 19EW 3 SW HK= 14075.70
6622: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 20EW 3 CS S6-4 40092.72
7627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 23EW 3 HS D6+1 17025.93
7627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 24EW 5 CW S2+1 42036.07
8632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 29NS 4 DS H8-1 10024.63
8632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 30NS 6 NTE D8= 99041.84
9624: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 25NS 4 SN HA= 42055.54
9624: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 26NS 6 NTE SJ= 144015.54
10625: M. Lewandowska - J. Lewandowska, 4.0, WP 21EW 4 CN HA= 13036.42
10625: M. Lewandowska - J. Lewandowska, 4.0, WP 22EW 4 HS SA= 42012.04
11628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 3EW 5 C xS HA-2 30021.36
11628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 4EW 6 NTW C6= 144057.45
12621: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 9NS 6 SE DA= 14309.01
12621: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 10NS 2 SS DQ-1 10057.28
13619: J. Kufel - K. Kufel, 9.0, WP 1EW 3 SS CA-2 10071.83
13619: J. Kufel - K. Kufel, 9.0, WP 2EW 4 NTW S7+2 49056.85
14617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 27EW 4 SW D8+1 45062.92
14617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 28EW 4 SE H10+1 45065.46
15618: M. Augustyn - L. Gapińska, 6.0, WP 5NS 3 SE D6= 14067.24
15618: M. Augustyn - L. Gapińska, 6.0, WP 6NS 4 CE SA-1 10034.94
 +/-
 WYNIK48.14
 MIEJSCE426