Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 618: M. Augustyn - L. Gapińska, 6.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 1EW 2 SS CK-1 5050.15
1617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 2EW 3 NTE D3+2 46028.04
2633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 9NS 6 SE DA= 14309.01
2633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 10NS 3 SN D7-2 20015.02
3620: J. Suszczyński - J. Catlow, 10.0, WP 21EW 1 NTN S5+3 18015.74
3620: J. Suszczyński - J. Catlow, 10.0, WP 22EW 4 SE HA-3 30022.99
4631: W. Robak - S. Poznanskyi, 6.0, WP 19NS 3 SW HK= 14024.30
4631: W. Robak - S. Poznanskyi, 6.0, WP 20NS 2 HW DA-2 20062.07
5626: P. Buchholz - P. Dzieciątkowski, 1.5, WP 11NS 4 S xN DK= 59096.75
5626: P. Buchholz - P. Dzieciątkowski, 1.5, WP 12NS 5 H xN D10+1 105095.03
6623: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 15EW 2 HW S4-1 5052.65
6623: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 16EW 3 SN HJ= 14021.98
7624: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 17NS 3 CW H2-1 5026.70
7624: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 18NS 4 HS H6+2 68027.95
8629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 23EW 3 HN DA+1 17025.93
8629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 24EW 4 CW SK+2 1708.98
9627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 27EW 4 SW SA+1 45062.92
9627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 28EW 6 SE CA-1 5011.97
10632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 3NS 6 C xN SA-2 30078.64
10632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 4NS 3 NTW C6+3 69085.71
11630: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.5, WP 29NS 3 DS H5= 11042.02
11630: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.5, WP 30NS 6 NTE S9= 99041.84
12628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 25EW 5 SN C5-1 5092.00
12628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 26EW 6 HE D3-1 10020.15
13621: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 7EW 4 HE DK= 62059.13
13621: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 8EW 4 S xW DK-1 10021.36
14619: J. Kufel - K. Kufel, 9.0, WP 13NS 3 SN H5= 14071.98
14619: J. Kufel - K. Kufel, 9.0, WP 14NS 2 SN SJ= 11054.05
15634: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 5EW 3 SE D6= 14032.76
15634: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 6EW 4 CE SA-1 10065.06
 +/-
 WYNIK44.10
 MIEJSCE544