Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 621: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1622: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 5NS 3 SE C2+1 17055.75
1622: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 6NS 5 CE SA-2 20073.76
2631: W. Robak - S. Poznanskyi, 6.0, WP 11EW 4 SN S9= 42045.20
2631: W. Robak - S. Poznanskyi, 6.0, WP 12EW 5 S xE CA-2 30063.04
3627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 15EW 4 SE HK-2 10033.49
3627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 16EW 3 SN HJ-1 5053.56
4632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 21NS 3 NTN HJ-2 20028.55
4632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 22NS 3 HS SA+1 17064.66
5629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 17NS 3 CE C9= 1105.40
5629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 18NS 6 NTN C5= 144093.32
6624: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 13EW 3 SN H5-2 20095.36
6624: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP 14EW 2 DN S10= 9066.04
7630: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.5, WP 25EW 4 SN C6= 42044.46
7630: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.5, WP 26EW 6 HE D3-1 10020.15
8625: M. Lewandowska - J. Lewandowska, 4.0, WP 1NS 3 HN S2-1 5049.85
8625: M. Lewandowska - J. Lewandowska, 4.0, WP 2NS 3 NTW S9+3 49043.15
9628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 23EW 2 SE DJ= 11079.78
9628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 24EW 5 CW D10+2 44067.03
10617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 19EW 4 SW C2-1 10037.46
10617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 20EW 3 NTN CJ-3 30087.77
11619: J. Kufel - K. Kufel, 9.0, WP 27NS 4 SW D8+1 45037.08
11619: J. Kufel - K. Kufel, 9.0, WP 28NS 4 SE H10+1 45034.54
12634: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 9EW 6 SE DA= 143090.99
12634: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 10EW 2 SS DQ-1 10042.72
13618: M. Augustyn - L. Gapińska, 6.0, WP 7NS 4 HE DK= 62040.87
13618: M. Augustyn - L. Gapińska, 6.0, WP 8NS 4 S xW DK-1 10078.64
14633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 29NS 3 DN HA+1 13067.10
14633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 30NS 6 NTE S7= 99041.84
15626: P. Buchholz - P. Dzieciątkowski, 1.5, WP 3EW 4 SE D8+1 65040.40
15626: P. Buchholz - P. Dzieciątkowski, 1.5, WP 4EW 6 NTW S9= 144057.45
 +/-
 WYNIK54.65
 MIEJSCE177