Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 624: G. Krysiński - K. Wawrzyniak, 4.0, WP, WP/439

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1623: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 7EW 4 HE DA= 62059.13
1623: W. Kaniewski - T. Dziadykiewicz, 8.0, WP 8EW 4 S xW DK-2 3004.49
2617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 3EW 4 SE H3+1 65040.40
2617: J. Kalisoras - D. Kazmucha, 22.5, LB/MA 4EW 6 NTW C6= 144057.45
3630: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.5, WP 11NS 4 SN S7= 42054.80
3630: P. Żeromski - S. Łobaczewski, 3.5, WP 12NS 4 HN D8+1 65064.60
4625: M. Lewandowska - J. Lewandowska, 4.0, WP 23EW 3 HS D6+1 17025.93
4625: M. Lewandowska - J. Lewandowska, 4.0, WP 24EW 7 CW S3-1 503.72
5628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 21NS 3 NTS H8-3 30012.04
5628: P. Słomski - J. Grzempowski, 4.0, WP 22NS 3 SE HA-1 10042.90
6621: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 13NS 3 SN H5-2 2004.64
6621: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 22.0, WP 14NS 2 DN S10= 9033.96
7618: M. Augustyn - L. Gapińska, 6.0, WP 17EW 3 CW H2-1 5073.30
7618: M. Augustyn - L. Gapińska, 6.0, WP 18EW 4 HS H6+2 68072.05
8633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 19NS 4 SW HK-1 10062.54
8633: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP 20NS 2 NTN SQ+1 15056.50
9634: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 25EW 4 SN HA= 42044.46
9634: M. Szukała - E. Niewierowski, 30.0, WP 26EW 6 NTE SJ= 144084.46
10627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 29EW 3 DS H5+1 13032.90
10627: M. Gapiński - A. Meller, 8.0, WP 30EW 6 NTE H4= 99058.16
11632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 5NS 3 NTW D9-1 5081.52
11632: B. Latowska - R. Wojciechowski, 5.0, WP 6NS 4 DN CK+2 17066.30
12620: J. Suszczyński - J. Catlow, 10.0, WP 1NS 3 HN S2-1 5049.85
12620: J. Suszczyński - J. Catlow, 10.0, WP 2NS 3 S xN SA-3 80019.78
13626: P. Buchholz - P. Dzieciątkowski, 1.5, WP 27EW 4 SW D2+1 45062.92
13626: P. Buchholz - P. Dzieciątkowski, 1.5, WP 28EW 4 SE H10+1 45065.46
14622: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 9EW 6 SE DA= 143090.99
14622: A. Klaczyńska - P. Surdyk, 7.5, WP 10EW 2 SS DK-2 20084.98
15629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 15NS 3 CN S3+1 13080.37
15629: M. Woźniak - P. Marek, 14.0, WP 16NS 4 S xN HJ-2 3003.10
 +/-
 WYNIK49.79
 MIEJSCE375