Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 514: W. Kujda - J. Kowalczyk, 7.5, WM, WM/318

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1501: L. Grabski - R. Kłusowski, 14.0, WM 13EW 3 SN H5= 14028.02
1501: L. Grabski - R. Kłusowski, 14.0, WM 14EW 2 SE D3-3 15012.15
2516: M. Makuch - C. Kozłowski, 6.5, WM 15EW 3 SE C10-2 10033.49
2516: M. Makuch - C. Kozłowski, 6.5, WM 16EW 4 DE SQ-2 2008.98
3515: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 17EW 3 H xS SQ= 5300.31
3515: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 18EW 6 HS S8= 143036.49
4506: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 7.0, WM 19EW 4 SW HK-1 10037.46
4506: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 7.0, WM 20EW 3 DW DA-2 20037.93
5500: B. Pszczoła - P. Łata, 13.5, WM 21EW 2 NTS H10+2 18015.74
5500: B. Pszczoła - P. Łata, 13.5, WM 22EW 3 H xS CJ= 5302.47
6508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 23EW 3 S xW HQ-3 8000.15
6508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 24EW 6 CW S2= 92087.46
7497: A. Giedz - J. Biała, 4.5, WM 25EW 4 SN C6= 42044.46
7497: A. Giedz - J. Biała, 4.5, WM 26EW 5 HW D2+1 68047.54
8499: P. Ciak - R. Graczyk, 10.0, WM 27EW 4 SW C5+1 45062.92
8499: P. Ciak - R. Graczyk, 10.0, WM 28EW 3 NTE CA-1 5011.97
9518: S. Wrzosek - T. Lisica, 18.0, WM 29EW 4 DS H5= 13032.90
9518: S. Wrzosek - T. Lisica, 18.0, WM 30EW 6 NTE S4= 99058.16
10511: J. Szczepański - E. Olejnik, 2.0, WM 1EW 4 DW HK-1 5033.13
10511: J. Szczepański - E. Olejnik, 2.0, WM 2EW 6 DE S10-4 2000.16
11505: G. Sowul - H. Bałtronowicz, 3.5, WM 3EW 5 SE D5+1 68055.42
11505: G. Sowul - H. Bałtronowicz, 3.5, WM 4EW 7 NTW D6-1 1004.04
12517: J. Ratyński - S. Nieke, 3.0, WM 5EW 4 SE DK+1 45087.27
12517: J. Ratyński - S. Nieke, 3.0, WM 6EW 5 DN CK-1 5073.60
13509: H. Karwicki - P. Albin, 0.0, WM 7EW 4 HE DA= 62059.13
13509: H. Karwicki - P. Albin, 0.0, WM 8EW 4 SW C7= 42088.08
14507: J. Budny - E. Reczuga, 14.0, WM 9EW 6 D xS CA-3 50026.24
14507: J. Budny - E. Reczuga, 14.0, WM 10EW 4 HE SA-2 2001.86
15510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 11EW 4 SN S7= 42045.20
15510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 12EW 5 S xW HK-2 30063.04
 +/-
 WYNIK36.53
 MIEJSCE649