Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 511: J. Szczepański - E. Olejnik, 2.0, WM, WM/318

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1498: A. Gudecka - J. Pierzkała, 5.5, WM 7EW 4 HE DA= 62059.13
1498: A. Gudecka - J. Pierzkała, 5.5, WM 8EW 4 S xW DK= 59096.59
2517: J. Ratyński - S. Nieke, 3.0, WM 23EW 3 DE H8-3 3006.94
2517: J. Ratyński - S. Nieke, 3.0, WM 24EW 3 HE CQ+1 1708.98
3512: R. Walaszkowski - T. Stopierzyński, 7.0, WM 13NS 3 DE SK= 11014.71
3512: R. Walaszkowski - T. Stopierzyński, 7.0, WM 14NS 2 HW C9-3 15087.85
4515: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 11NS 4 SN S7= 42054.80
4515: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 12NS 5 SE DA-2 10020.03
5495: B. Pawłowicz - Ł. Kabzińska, 1.5, WM 9EW 5 SW DA+1 68048.14
5495: B. Pawłowicz - Ł. Kabzińska, 1.5, WM 10EW 3 NTN DK-3 30093.50
6513: G. Probola - J. Rogowski, 30.0, WM 21NS 3 NTS H10-3 30012.04
6513: G. Probola - J. Rogowski, 30.0, WM 22NS 2 SE HA+3 2009.72
7519: K. Rohde - H. Rohde, 6.0, WM 5NS 4 SE HQ= 42028.42
7519: K. Rohde - H. Rohde, 6.0, WM 6NS 3 CE SK+1 1309.63
8502: T. Krajewski - A. Olszewik, 4.5, WM 29EW 4 DS H9= 13032.90
8502: T. Krajewski - A. Olszewik, 4.5, WM 30EW 5 NTW H7+1 49014.72
9503: P. Abramski - P. Reszczyński, 10.0, WM 3EW 5 SE D3+1 68055.42
9503: P. Abramski - P. Reszczyński, 10.0, WM 4EW 6 NTW H9= 144057.45
10514: W. Kujda - J. Kowalczyk, 7.5, WM 1NS 4 DW HK-1 5066.87
10514: W. Kujda - J. Kowalczyk, 7.5, WM 2NS 6 DE S10-4 20099.84
11516: M. Makuch - C. Kozłowski, 6.5, WM 25EW 4 SN C6= 42044.46
11516: M. Makuch - C. Kozłowski, 6.5, WM 26EW 6 NTW D7= 144084.46
13496: K. Mackiewicz - R. Stępski, 1.0, WM/- 27EW 3 SW C5+2 20014.15
13496: K. Mackiewicz - R. Stępski, 1.0, WM/- 28EW 3 NTE CA-1 5011.97
14504: I. Jagielski - J. Wróblewski, 18.0, WM 15EW 2 CN D3+2 13019.63
14504: I. Jagielski - J. Wróblewski, 18.0, WM 16EW 3 HW SK-3 3006.50
15499: P. Ciak - R. Graczyk, 10.0, WM 19NS 4 SE H2-1 10062.54
15499: P. Ciak - R. Graczyk, 10.0, WM 20NS 2 HN D2-1 10041.49
 +/-
 WYNIK41.53
 MIEJSCE604