Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 509: H. Karwicki - P. Albin, 0.0, WM, WM/318

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1496: K. Mackiewicz - R. Stępski, 1.0, WM/- 3EW 4 SE H2+2 68055.42
1496: K. Mackiewicz - R. Stępski, 1.0, WM/- 4EW 6 NTE C6+1 147096.12
2504: I. Jagielski - J. Wróblewski, 18.0, WM 21EW 2 CN D5+2 13036.42
2504: I. Jagielski - J. Wróblewski, 18.0, WM 22EW 4 SE HA-1 10057.10
3505: G. Sowul - H. Bałtronowicz, 3.5, WM 25NS 4 SN C6= 42055.54
3505: G. Sowul - H. Bałtronowicz, 3.5, WM 26NS 6 NTE SJ= 144015.54
4498: A. Gudecka - J. Pierzkała, 5.5, WM 13EW 4 DE HQ-1 10057.58
4498: A. Gudecka - J. Pierzkała, 5.5, WM 14EW 2 SE D5-2 10053.12
5510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 29EW 3 H xE CA-1 2008.79
5510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 30EW 6 NTE H3= 99058.16
6512: R. Walaszkowski - T. Stopierzyński, 7.0, WM 19NS 3 SE H7= 14024.30
6512: R. Walaszkowski - T. Stopierzyński, 7.0, WM 20NS 4 S xS C3-3 8001.55
7508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 17NS 3 HS SQ+1 17083.33
7508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 18NS 6 HS S9= 143063.51
8495: B. Pawłowicz - Ł. Kabzińska, 1.5, WM 15EW 2 HW DQ-3 15010.75
8495: B. Pawłowicz - Ł. Kabzińska, 1.5, WM 16EW 4 SN HJ-3 15092.72
9513: G. Probola - J. Rogowski, 30.0, WM 27NS 4 SW C5+1 45037.08
9513: G. Probola - J. Rogowski, 30.0, WM 28NS 4 SE S4+1 45034.54
10519: K. Rohde - H. Rohde, 6.0, WM 11NS 3 SN S7+1 17015.02
10519: K. Rohde - H. Rohde, 6.0, WM 12NS 4 HN D10+2 68081.99
11502: T. Krajewski - A. Olszewik, 4.5, WM 5EW 3 NTW DJ= 40063.66
11502: T. Krajewski - A. Olszewik, 4.5, WM 6EW 4 C xW DK-1 20026.24
12503: P. Abramski - P. Reszczyński, 10.0, WM 9EW 5 SE DA+1 68048.14
12503: P. Abramski - P. Reszczyński, 10.0, WM 10EW 2 SS DK-1 10042.72
13514: W. Kujda - J. Kowalczyk, 7.5, WM 7NS 4 HE DA= 62040.87
13514: W. Kujda - J. Kowalczyk, 7.5, WM 8NS 4 SW C7= 42011.92
14500: B. Pszczoła - P. Łata, 13.5, WM 1EW 2 HN S2+1 1408.51
14500: B. Pszczoła - P. Łata, 13.5, WM 2EW 3 NTE D2+1 43017.45
 +/-
 WYNIK42.79
 MIEJSCE577