Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 499: P. Ciak - R. Graczyk, 10.0, WM, WM/318

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1512: R. Walaszkowski - T. Stopierzyński, 7.0, WM 9NS 6 H xN SK-3 50073.76
1512: R. Walaszkowski - T. Stopierzyński, 7.0, WM 10NS 3 HE S5= 14036.38
2501: L. Grabski - R. Kłusowski, 14.0, WM 7NS 3 HE DQ+1 17085.14
2501: L. Grabski - R. Kłusowski, 14.0, WM 8NS 3 SE HJ= 14031.58
3495: B. Pawłowicz - Ł. Kabzińska, 1.5, WM 5EW 3 D xS S5-1 20056.68
3495: B. Pawłowicz - Ł. Kabzińska, 1.5, WM 6EW 4 DN CK+1 15045.19
4513: G. Probola - J. Rogowski, 30.0, WM 17NS 2 SE HA= 1105.40
4513: G. Probola - J. Rogowski, 30.0, WM 18NS 4 HS D3+2 68027.95
5519: K. Rohde - H. Rohde, 6.0, WM 1NS 4 HS CA-2 10028.17
5519: K. Rohde - H. Rohde, 6.0, WM 2NS 3 NTE S10+3 49043.15
6502: T. Krajewski - A. Olszewik, 4.5, WM 25EW 4 SN C8= 42044.46
6502: T. Krajewski - A. Olszewik, 4.5, WM 26EW 6 NTE H8= 144084.46
7503: P. Abramski - P. Reszczyński, 10.0, WM 29EW 5 DS H8-1 10075.37
7503: P. Abramski - P. Reszczyński, 10.0, WM 30EW 6 NTE S10= 99058.16
8514: W. Kujda - J. Kowalczyk, 7.5, WM 27NS 4 SW C5+1 45037.08
8514: W. Kujda - J. Kowalczyk, 7.5, WM 28NS 3 NTE CA-1 5088.03
9510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 21EW 3 HW C2-1 5056.02
9510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 22EW 2 HS H2+2 17035.34
11496: K. Mackiewicz - R. Stępski, 1.0, WM/- 23EW 2 SW H4= 11079.78
11496: K. Mackiewicz - R. Stępski, 1.0, WM/- 24EW 5 CW S3+1 42036.07
12504: I. Jagielski - J. Wróblewski, 18.0, WM 11EW 4 SN S7= 42045.20
12504: I. Jagielski - J. Wróblewski, 18.0, WM 12EW 4 HN D8+1 65035.40
13508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 15NS 4 C xS DA= 71097.66
13508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 16NS 4 SN HJ-2 10021.21
14498: A. Gudecka - J. Pierzkała, 5.5, WM 3EW 6 SE D8= 143090.40
14498: A. Gudecka - J. Pierzkała, 5.5, WM 4EW 6 NTW H5= 144057.45
15511: J. Szczepański - E. Olejnik, 2.0, WM 19EW 4 SE H2-1 10037.46
15511: J. Szczepański - E. Olejnik, 2.0, WM 20EW 2 HN D2-1 10058.51
 +/-
 WYNIK52.55
 MIEJSCE254