Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 495: B. Pawłowicz - Ł. Kabzińska, 1.5, WM, WM/318

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 1NS 3 HN S2-2 10028.17
1508: M. Roesler - P. Mazur, 16.0, WM 2NS 3 S xN C8-3 80019.78
2497: A. Giedz - J. Biała, 4.5, WM 3NS 4 SE CA+3 71028.02
2497: A. Giedz - J. Biała, 4.5, WM 4NS 6 NTW C6+1 14703.88
3499: P. Ciak - R. Graczyk, 10.0, WM 5NS 3 D xS S5-1 20043.32
3499: P. Ciak - R. Graczyk, 10.0, WM 6NS 4 DN CK+1 15054.81
4518: S. Wrzosek - T. Lisica, 18.0, WM 7NS 4 HE DA= 62040.87
4518: S. Wrzosek - T. Lisica, 18.0, WM 8NS 5 D xS CA-3 5006.66
5511: J. Szczepański - E. Olejnik, 2.0, WM 9NS 5 SW DA+1 68051.86
5511: J. Szczepański - E. Olejnik, 2.0, WM 10NS 3 NTN DK-3 3006.50
6505: G. Sowul - H. Bałtronowicz, 3.5, WM 11NS 5 SS S7-1 501.24
6505: G. Sowul - H. Bałtronowicz, 3.5, WM 12NS 4 SW CA-1 5012.73
7517: J. Ratyński - S. Nieke, 3.0, WM 13NS 3 SN H5= 14071.98
7517: J. Ratyński - S. Nieke, 3.0, WM 14NS 2 SE D5-1 5020.87
8509: H. Karwicki - P. Albin, 0.0, WM 15NS 2 HW DQ-3 15089.25
8509: H. Karwicki - P. Albin, 0.0, WM 16NS 4 SN HJ-3 1507.28
9507: J. Budny - E. Reczuga, 14.0, WM 17NS 3 HS SQ-1 5015.59
9507: J. Budny - E. Reczuga, 14.0, WM 18NS 4 HS S7+1 65017.86
10510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 19NS 2 SW C5+2 17011.61
10510: J. Milkamanowicz - T. Lubecki, 6.0, WM 20NS 2 SN H5-1 10041.49
11501: L. Grabski - R. Kłusowski, 14.0, WM 21NS 2 NTS H10-2 20028.55
11501: L. Grabski - R. Kłusowski, 14.0, WM 22NS 3 HS CJ-1 5034.11
12516: M. Makuch - C. Kozłowski, 6.5, WM 23NS 2 SW D8= 11020.22
12516: M. Makuch - C. Kozłowski, 6.5, WM 24NS 5 CW S2+1 42063.93
13515: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 25NS 4 SN C6-1 508.00
13515: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 26NS 6 NTW SJ= 144015.54
14506: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 7.0, WM 27NS 4 SW D5+1 45037.08
14506: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 7.0, WM 28NS 4 SE CA+1 45034.54
15500: B. Pszczoła - P. Łata, 13.5, WM 29NS 3 DS H8+1 13067.10
15500: B. Pszczoła - P. Łata, 13.5, WM 30NS 6 NTE S10= 99041.84
 +/-
 WYNIK30.82
 MIEJSCE665