Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 36: A. Drobnik - M. Walczyk, 3.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
129: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 3NS 5 SE CA+2 71028.02
129: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 4NS 6 NTW C6= 144042.55
233: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 15EW 4 DE HK-2 10033.49
233: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 16EW 4 SN HJ-1 5053.56
348: A. Napierajczyk - J. Barski, 4.5, DS 13EW 3 DE S9-1 10057.58
348: A. Napierajczyk - J. Barski, 4.5, DS 14EW 2 SE D3-3 15012.15
443: Z. Trojan - R. Kaźmierczak, 7.5, DS 27EW 4 SW C10+1 45062.92
443: Z. Trojan - R. Kaźmierczak, 7.5, DS 28EW 3 NTW H2+1 43032.03
539: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 21NS 5 C xN SA-1 20028.55
539: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 22NS 3 SE HA+1 17012.19
646: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 25NS 4 SN C6= 42055.54
646: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 26NS 4 HW C5+2 68052.46
747: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 23EW 2 SE DJ-1 10045.99
747: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 24EW 5 DW H9+2 44067.03
828: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 17EW 2 SE HJ-1 5073.30
828: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 18EW 6 HS D9= 143036.49
942: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 9NS 5 SE DA+1 68051.86
942: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 10NS 3 SN D7-2 20015.02
1145: S. Korona - A. Chodowski, 7.0, DS 7NS 4 HE DA= 62040.87
1145: S. Korona - A. Chodowski, 7.0, DS 8NS 4 S xW C7= 5903.41
1244: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 11NS 4 SN CA= 42054.80
1244: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 12NS 4 S xW HK-1 10020.03
1335: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 29EW 3 NTN HA-3 30098.42
1335: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 30EW 6 NTE D7= 99058.16
1437: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 1NS 4 DE SA-1 5066.87
1437: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 2NS 2 S xN HK-2 50021.96
1549: S. Greszta - Z. Kuc, 5.0, DS 5EW 3 NTW D9-2 1008.54
1549: S. Greszta - Z. Kuc, 5.0, DS 6EW 4 SN CK-1 5073.60
 +/-
 WYNIK43.12
 MIEJSCE570