Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 49: S. Greszta - Z. Kuc, 5.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
137: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 7NS 1 HE C5+3 17085.14
137: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 8NS 4 SW DK-1 5060.68
238: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 9NS 5 SE DA+1 68051.86
238: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 10NS 2 SS DK-2 20015.02
339: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 11NS 5 D xW C2-3 50095.05
339: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 12NS 5 D xW HK-3 50049.84
440: J. Fitz - M. Nieradek, 0.0, 13NS 2 SN H5+1 14071.98
440: J. Fitz - M. Nieradek, 0.0, 14NS 2 SE D3-3 15087.85
541: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 15NS 1 NTW C9+1 12011.22
541: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 16NS 4 SN HJ-1 5046.44
627: A. Suchodolski - A. Poziemski, 10.0, DS 17NS 2 HS C5+1 14065.28
627: A. Suchodolski - A. Poziemski, 10.0, DS 18NS 4 HS S8+2 68027.95
728: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 19NS 4 SE H10-1 10062.54
728: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 20NS 3 HN D2-2 20023.68
829: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 21NS 3 NTS H10-3 30012.04
829: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 22NS 4 HS SA-1 5034.11
930: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 23NS 2 SW D8= 11020.22
930: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 24NS 3 DW CJ+4 19085.76
1031: K. Wójcik - K. Obłój, 12.0, DS 25NS 4 SN C6= 42055.54
1031: K. Wójcik - K. Obłój, 12.0, DS 26NS 6 NTE S6= 144015.54
1132: A. Krych - A. Wasiak, 20.0, MA 27NS 4 SW D2+1 45037.08
1132: A. Krych - A. Wasiak, 20.0, MA 28NS 4 SE CA+1 45034.54
1233: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 29NS 5 D xS H5-1 2008.78
1233: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 30NS 6 NTE S4= 99041.84
1334: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 1NS 3 HN S2-1 5049.85
1334: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 2NS 3 NTW S7+3 49043.15
1435: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 3NS 4 SE CA+2 68044.58
1435: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 4NS 6 NTW D4= 144042.55
1536: A. Drobnik - M. Walczyk, 3.0, DS 5NS 3 NTW D9-2 10091.46
1536: A. Drobnik - M. Walczyk, 3.0, DS 6NS 4 SN CK-1 5026.40
 +/-
 WYNIK46.60
 MIEJSCE464