Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 44: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
140: J. Fitz - M. Nieradek, 0.0, 19EW 4 SE H2= 62095.36
140: J. Fitz - M. Nieradek, 0.0, 20EW 2 HW DA-2 20037.93
241: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 21EW 3 NTN S5= 6009.26
241: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 22EW 3 HS SA= 14046.76
327: A. Suchodolski - A. Poziemski, 10.0, DS 23EW 3 HS D6= 14030.56
327: A. Suchodolski - A. Poziemski, 10.0, DS 24EW 5 CW S3+1 42036.07
428: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 25EW 4 SN C8= 42044.46
428: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 26EW 6 HE D3-1 10020.15
529: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 27EW 4 SW CK+1 45062.92
529: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 28EW 4 SE H10+1 45065.46
630: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 29EW 4 DS H4= 13032.90
630: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 30EW 6 NTE D7= 99058.16
731: K. Wójcik - K. Obłój, 12.0, DS 1EW 4 HN C8-1 5050.15
731: K. Wójcik - K. Obłój, 12.0, DS 2EW 4 NTW S7+1 46028.04
832: A. Krych - A. Wasiak, 20.0, MA 3EW 4 SE H3+1 65040.40
832: A. Krych - A. Wasiak, 20.0, MA 4EW 6 NTW D4= 144057.45
933: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 5EW 4 SE C5-1 5018.48
933: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 6EW 5 DN CK= 40018.01
1034: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 7EW 4 HE DA= 62059.13
1034: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 8EW 4 SW DK-1 5039.32
1135: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 9EW 5 SE DA+1 68048.14
1135: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 10EW 3 HE SA= 14063.62
1236: A. Drobnik - M. Walczyk, 3.0, DS 11EW 4 SN CA= 42045.20
1236: A. Drobnik - M. Walczyk, 3.0, DS 12EW 4 S xW HK-1 10079.97
1337: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 13EW 2 HS DA= 11049.07
1337: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 14EW 2 NT xN C4= 4901.56
1438: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 15EW 2 HW DQ-1 5052.65
1438: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 16EW 3 SN HJ-1 5053.56
1539: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 17EW 2 NTE SA-1 5073.30
1539: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 18EW 6 HS C2= 143036.49
 +/-
 WYNIK45.15
 MIEJSCE505