Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 42: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 19.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 23EW 2 SW D8-1 10045.99
128: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 24EW 4 CW S3+2 1708.98
229: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 25EW 4 SN C6= 42044.46
229: W. Sadowski - M. Kozłowski, 7.5, DS 26EW 6 HE D3-1 10020.15
330: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 27EW 4 SW D8+1 45062.92
330: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 28EW 4 SE H10+1 45065.46
431: K. Wójcik - K. Obłój, 12.0, DS 29EW 3 DS H5= 11057.98
431: K. Wójcik - K. Obłój, 12.0, DS 30EW 2 S xS SA-5 110097.82
532: A. Krych - A. Wasiak, 20.0, MA 1EW 2 SS CA-1 5050.15
532: A. Krych - A. Wasiak, 20.0, MA 2EW 6 NTW S7-2 1001.72
633: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 3EW 5 SE CA+2 71071.98
633: A. Diakun - R. Szarek, 6.0, DS 4EW 3 NTW C6+3 69014.29
734: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 5EW 4 SE HQ+1 45087.27
734: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 6EW 5 DN CK-1 5073.60
835: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 7EW 4 HE DA= 62059.13
835: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 8EW 4 SW DK= 42088.08
936: A. Drobnik - M. Walczyk, 3.0, DS 9EW 5 SE DA+1 68048.14
936: A. Drobnik - M. Walczyk, 3.0, DS 10EW 3 SN D7-2 20084.98
1037: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 11EW 3 SN HK= 14094.89
1037: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 9.0, DS 12EW 4 HN CQ+2 68018.01
1138: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 13EW 3 CW SA= 11085.29
1138: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 14EW 1 NTN S2+1 12033.33
1239: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 15EW 2 HW DQ+1 14095.17
1239: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 16EW 2 SN HJ= 11033.59
1340: J. Fitz - M. Nieradek, 0.0, 17EW 2 DN S4-1 5084.41
1340: J. Fitz - M. Nieradek, 0.0, 18EW 4 HS D3+2 68072.05
1441: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 19EW 3 SE H7= 14075.70
1441: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 20EW 3 HN D2-2 20076.32
1527: A. Suchodolski - A. Poziemski, 10.0, DS 21EW 3 NTS H10-3 30087.96
1527: A. Suchodolski - A. Poziemski, 10.0, DS 22EW 3 SE HA+1 17087.81
 +/-
 WYNIK60.92
 MIEJSCE30