Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 lipca 2024

Wyniki z 43 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 27: A. Suchodolski - A. Poziemski, 10.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
245: S. Korona - A. Chodowski, 7.0, DS 19NS 3 SW HK= 14024.30
245: S. Korona - A. Chodowski, 7.0, DS 20NS 3 NTS DJ= 60086.38
344: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 23NS 3 HS D6= 14069.44
344: J. Pękala - J. Drozdowski, 16.0, DS 24NS 5 CW S3+1 42063.93
441: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 11EW 4 SN CA= 42045.20
441: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS 12EW 6 H xN D10-1 20096.89
528: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 13NS 3 SN H5-1 10029.10
528: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 27.0, DS 14NS 2 DN SJ-2 1002.96
649: S. Greszta - Z. Kuc, 5.0, DS 17EW 2 HS C5+1 14034.72
649: S. Greszta - Z. Kuc, 5.0, DS 18EW 4 HS S8+2 68072.05
735: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 15NS 4 CN CJ+1 15089.25
735: L. Warężak - P. Klubiński, 22.0, DS 16NS 5 DE SQ-4 40095.05
839: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 27EW 4 SW D9+1 45062.92
839: A. Kołodziejczyk - L. Sala, 5.5, DS 28EW 2 SE H10+3 20024.30
948: A. Napierajczyk - J. Barski, 4.5, DS 25EW 4 SN C6= 42044.46
948: A. Napierajczyk - J. Barski, 4.5, DS 26EW 6 HE D3-1 10020.15
1043: Z. Trojan - R. Kaźmierczak, 7.5, DS 9EW 6 SE DA= 143090.99
1043: Z. Trojan - R. Kaźmierczak, 7.5, DS 10EW 4 C xE SA-2 5000.16
1130: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 3NS 5 SE CA= 65059.60
1130: W. Majewski - K. Komorowicz, 9.0, DS 4NS 6 NTW C8= 144042.55
1246: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 7NS 4 HE DA= 62040.87
1246: A. Robak - M. Robak, 9.0, DS 8NS 2 SW DK= 11038.39
1347: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 5EW 4 SE HQ+1 45087.27
1347: K. Grela - Z. Sosna, 10.0, DS 6EW 4 SN CK-1 5073.60
1434: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 29EW 4 DS H8= 13032.90
1434: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 30EW 6 NTE D7= 99058.16
1542: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 21NS 3 NTS H10-3 30012.04
1542: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 19.0, DS 22NS 3 SE HA+1 17012.19
 +/-
 WYNIK50.35
 MIEJSCE344