Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: U. Niespodziewańska - P. Jakubowski, 0.0, MA/-, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: Z. Kaczmarek - E. Teter, 5.0, WP/MA 9NS 3 NTS H5+4 52045.83
19: Z. Kaczmarek - E. Teter, 5.0, WP/MA 10NS 3 HE S5= 14025.00
211: D. Krupnik - D. Sarzyński, 7.0, MA/- 15NS 3 CW D6= 11012.50
211: D. Krupnik - D. Sarzyński, 7.0, MA/- 16NS 3 NTE C6+2 66012.50
322: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 21EW 2 NTW C4-2 10016.67
322: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 22EW 4 D xS CQ-3 50087.50
415: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 19EW 2 NTW S10-2 2004.17
415: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 20EW 2 CW CJ+1 11041.67
517: K. Kasperkiewicz - M. Maruszkin, 4.0, MA 17EW 2 SS HK+1 14037.50
517: K. Kasperkiewicz - M. Maruszkin, 4.0, MA 18EW 2 NTS HQ+1 15016.67
621: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 3NS 2 HW D6-3 30095.83
621: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 4NS 3 CW D5= 11083.33
728: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 13EW 4 HE C4+1 65083.33
728: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 14EW 3 HE S5+2 20045.83
824: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 25NS 3 NTS H2-1 5033.33
824: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 26NS 3 S xE DA-1 20079.17
1023: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 7EW 2 SS C7+1 14041.67
1023: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 8EW 3 DE DA-1 5012.50
1127: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 23EW 3 DE SK+2 1508.33
1127: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 24EW 2 DS SK+1 11050.00
1226: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 1NS 3 SW HK+1 1700.00
1226: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 2NS 2 CW S9+3 15079.17
1325: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 5EW 3 HE CA-1 50100.00
1325: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 6EW 5 C xE HA= 750100.00
 +/-
 WYNIK46.35
 MIEJSCE19