Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: D. Krupnik - D. Sarzyński, 7.0, MA/-, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 17EW 3 SS H8= 14037.50
122: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 18EW 1 NTS D4-1 10075.00
213: U. Niespodziewańska - P. Jakubowski, 0.0, MA/- 15EW 3 CW D6= 11087.50
213: U. Niespodziewańska - P. Jakubowski, 0.0, MA/- 16EW 3 NTE C6+2 66087.50
315: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 13EW 3 HE C10+2 20033.33
315: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 14EW 4 HE CK+1 45083.33
421: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 25NS 6 C xS HA-2 3000.00
421: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 26NS 3 NTN S6-1 10041.67
528: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 9EW 3 NTN HJ+3 49083.33
528: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 10EW 2 HE S2+1 14075.00
624: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 21NS 3 DW S6= 11033.33
624: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 22NS 4 D xS CQ-3 50012.50
823: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 3EW 2 HN C4= 11033.33
823: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 4EW 2 NT xN C3-5 1400100.00
927: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 19EW 3 DE D5+1 13054.17
927: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 20EW 3 NTW CJ-1 1008.33
1026: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 23NS 3 DE SK+2 15091.67
1026: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 24NS 3 NTE D5-3 15062.50
1125: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 1EW 3 DE C7-2 10012.50
1125: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 2EW 3 NTE S4+1 43070.83
127: A. Krysa - K. Fabijański, 11.0, PK/LU 5NS 4 HE CA-2 10020.83
127: A. Krysa - K. Fabijański, 11.0, PK/LU 6NS 1 NTE H4+1 12037.50
139: Z. Kaczmarek - E. Teter, 5.0, WP/MA 11NS 4 HN S6-1 5016.67
139: Z. Kaczmarek - E. Teter, 5.0, WP/MA 12NS 2 HW S10-4 20054.17
 +/-
 WYNIK50.52
 MIEJSCE14