Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: Z. Kaczmarek - E. Teter, 5.0, WP/MA, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: U. Niespodziewańska - P. Jakubowski, 0.0, MA/- 9EW 3 NTS H5+4 52054.17
113: U. Niespodziewańska - P. Jakubowski, 0.0, MA/- 10EW 3 HE S5= 14075.00
221: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 21NS 5 D xW S6-2 300100.00
221: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 22NS 4 SE D2-2 20029.17
328: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 5EW 5 H xE CA-4 8008.33
328: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 6EW 3 CE C7= 11045.83
424: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 17NS 4 SS H8-1 5016.67
424: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 18NS 1 NTS D10-1 10025.00
623: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 25EW 3 NTN SJ= 40037.50
623: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 26EW 2 SE DA= 11070.83
727: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 15EW 3 DE S9= 11087.50
727: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 16EW 6 NT xE S5-1 2004.17
826: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 19NS 2 DE S5= 9075.00
826: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 20NS 3 CW CJ+1 13012.50
925: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 23EW 3 HW S3+1 17033.33
925: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 24EW 3 SE DA-3 15037.50
1018: J. Wilczek - K. Ziewacz, 9.0, WP/MP 1NS 3 DE C7-2 10087.50
1018: J. Wilczek - K. Ziewacz, 9.0, WP/MP 2NS 3 NTW H6+1 43029.17
117: A. Krysa - K. Fabijański, 11.0, PK/LU 7NS 3 SS C2= 14058.33
117: A. Krysa - K. Fabijański, 11.0, PK/LU 8NS 2 DW S8+1 11033.33
1222: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 13EW 2 HE C10+3 20033.33
1222: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 14EW 4 HE S5+1 45083.33
1311: D. Krupnik - D. Sarzyński, 7.0, MA/- 11EW 4 HN S6-1 5083.33
1311: D. Krupnik - D. Sarzyński, 7.0, MA/- 12EW 2 HW S10-4 20045.83
 +/-
 WYNIK48.61
 MIEJSCE16