Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: K. Kasperkiewicz - M. Maruszkin, 4.0, MA, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 15EW 2 SN HA-1 10058.33
123: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 16EW 3 NTE S10+2 66087.50
227: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 5EW 5 CN H8+1 62029.17
227: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 6EW 3 NTE H4-1 10012.50
326: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 9NS 6 CN SA+1 94083.33
326: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 10NS 2 SN CA-1 10091.67
425: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 13EW 4 HE C10= 62054.17
425: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 14EW 3 HE CK+2 20045.83
513: U. Niespodziewańska - P. Jakubowski, 0.0, MA/- 17NS 2 SS HK+1 14062.50
513: U. Niespodziewańska - P. Jakubowski, 0.0, MA/- 18NS 2 NTS HQ+1 15083.33
615: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 23NS 4 HW S9= 62041.67
615: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 24NS 4 SE SJ-4 20083.33
722: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 3EW 2 CW D7= 9075.00
722: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 4EW 1 NTW S6+2 15041.67
819: R. Nowicki - Z. Diakowska, 9.0, WP/DS 1EW 3 SW HA-1 5033.33
819: R. Nowicki - Z. Diakowska, 9.0, WP/DS 2EW 3 NTE D6+2 46087.50
98: E. Seichter - A. Seichter, 14.5, KP 25EW 3 NTN SJ-1 5066.67
98: E. Seichter - A. Seichter, 14.5, KP 26EW 3 S xE DK-2 5004.17
1021: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 11NS 4 HS S4= 42070.83
1021: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 12NS 3 NTN C2= 60079.17
1128: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 21EW 2 HN C7-1 10058.33
1128: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 22EW 4 SE D3-2 20070.83
1224: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 7NS 2 SS SA+2 17091.67
1224: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 8NS 1 NTE DK+1 12025.00
 +/-
 WYNIK59.90
 MIEJSCE3