Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 58: P. Łagoda - A. Grześko, 1.5, NZ/WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
157: J. Bellman - M. Tomaszewska, 0.0, NZ 21EW 2 NTW D3= 1200.97
157: J. Bellman - M. Tomaszewska, 0.0, NZ 22EW 7 H xW DA-2 500-12.72
248: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 13NS 4 SE D7+1 650-5.38
248: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 14NS 2 DS C6+3 150-3.17
351: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 19EW 3 NTW H10= 60011.21
351: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 20EW 3 CN D9+1 130-2.83
445: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 15EW 4 HS DA-2 2009.69
445: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 16EW 3 NTW H3+3 690-0.45
544: J. Kokociński - J. Lubczyński, 12.0, WP 1NS 2 DN H2-4 200-4.69
544: J. Kokociński - J. Lubczyński, 12.0, WP 2NS 4 HE DK+1 450-2.24
637: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 11EW 3 SE CA+2 2001.90
637: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 12EW 4 HW DQ-1 50-1.24
760: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 7NS 2 SW CA+1 1402.14
760: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 8NS 1 NTW H9+1 120-1.31
847: A. Dobek - H. Derdowska-Zimpel, 1.5, NZ/WP 3EW 3 NTN C8-2 1006.69
847: A. Dobek - H. Derdowska-Zimpel, 1.5, NZ/WP 4EW 1 NTS H6-1 100-0.21
956: A. Plewiński - P. Siwak, 4.0, WP 5NS 4 HE SK-1 501.31
956: A. Plewiński - P. Siwak, 4.0, WP 6NS 4 SN H9-1 50-6.03
1042: M. Szczechowiak - J. Zwierzyński, 16.0, WP 23NS 5 D xW CA+1 950-12.77
1042: M. Szczechowiak - J. Zwierzyński, 16.0, WP 24NS 3 SW SA+2 2005.23
1143: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 27EW 3 HW SJ= 1402.52
1143: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 28EW 2 HE H2+2 1702.05
1240: J. Górski - Z. Wawrzyniak, 5.5, WP 25NS 2 DS S8= 901.00
1240: J. Górski - Z. Wawrzyniak, 5.5, WP 26NS 3 NTS H4+2 6605.93
1350: P. Surdyk - P. Tyranowski, 9.0, WP 9NS 3 SE HA+1 170-1.14
1350: P. Surdyk - P. Tyranowski, 9.0, WP 10NS 3 SN HK-2 200-3.90
 +/-
 WYNIK-7.45
 MIEJSCE38