Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 44: J. Kokociński - J. Lubczyński, 12.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
143: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 7EW 3 NTW C3= 6006.28
143: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 8EW 3 CE H9-2 100-4.66
240: J. Górski - Z. Wawrzyniak, 5.5, WP 5NS 3 HE HJ-1 501.31
240: J. Górski - Z. Wawrzyniak, 5.5, WP 6NS 4 SS S5-1 50-6.03
350: P. Surdyk - P. Tyranowski, 9.0, WP 17NS 3 NTE D3+1 430-7.17
350: P. Surdyk - P. Tyranowski, 9.0, WP 18NS 2 SN HK= 1101.21
455: T. Dziadykiewicz - S. Tomaszewski, 4.5, WP 25EW 2 H xE DK= 67012.50
455: T. Dziadykiewicz - S. Tomaszewski, 4.5, WP 26EW 3 DS S8+2 1505.17
558: P. Łagoda - A. Grześko, 1.5, NZ/WP 1EW 2 DN H2-4 2004.69
558: P. Łagoda - A. Grześko, 1.5, NZ/WP 2EW 4 HE DK+1 4502.24
648: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 21NS 3 NTW DK-2 1004.90
648: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 22NS 4 HW H6+2 680-4.31
751: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 27EW 3 HW SJ-1 50-2.38
751: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 28EW 4 HW C4-1 50-3.65
845: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 23EW 4 DW S6-1 100-2.20
845: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 24EW 4 SW H4+1 4500.60
959: H. Sobczuk - K. Ostrowski, 3.5, WP 9NS 3 SE HA= 140-0.21
959: H. Sobczuk - K. Ostrowski, 3.5, WP 10NS 5 H xW SA-1 2005.79
1037: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 19EW 3 HS D5-3 1504.83
1037: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 20EW 3 CN D6-1 1003.24
1160: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 15NS 4 D xE S4-3 5002.97
1160: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 16NS 3 NTW H5+3 6900.45
1239: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 11EW 5 C xS C9-2 3004.34
1239: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 12EW 3 DE HA+1 1303.10
1341: K. Janecki - R. Milinkiewicz, 3.5, WP 13NS 5 SE D5= 650-5.38
1341: K. Janecki - R. Milinkiewicz, 3.5, WP 14NS 5 DS C7= 4002.86
 +/-
 WYNIK30.49
 MIEJSCE10