Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 56: A. Plewiński - P. Siwak, 4.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
155: T. Dziadykiewicz - S. Tomaszewski, 4.5, WP 19EW 4 CS D9= 130-1.45
155: T. Dziadykiewicz - S. Tomaszewski, 4.5, WP 20EW 3 HE C6= 1404.28
246: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 23EW 4 CS DA-1 1002.17
246: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 24EW 5 CS SK-3 150-6.43
348: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 15NS 2 SS HA+1 140-3.97
348: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 16NS 6 NTW S5= 1440-11.93
451: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 21EW 2 NTW DK+1 1501.41
451: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 22EW 5 HW DA= 6503.62
545: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 17EW 3 SS CJ-1 50-1.97
545: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 18EW 3 DE S2-1 500.48
641: K. Janecki - R. Milinkiewicz, 3.5, WP 3NS 2 NTN DJ+2 180-0.24
641: K. Janecki - R. Milinkiewicz, 3.5, WP 4NS 3 CN DQ-2 200-2.24
737: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 13EW 4 SE S9+1 6505.38
737: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 14EW 5 DN CA= 400-2.86
860: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 9NS 3 HS D8-3 150-0.31
860: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 10NS 2 H xW SA= 670-11.59
958: P. Łagoda - A. Grześko, 1.5, NZ/WP 5EW 4 HE SK-1 50-1.31
958: P. Łagoda - A. Grześko, 1.5, NZ/WP 6EW 4 SN H9-1 506.03
1049: A. Maduzia - M. Dobrowolski, 16.0, WP 7NS 4 SW HJ-1 1006.52
1049: A. Maduzia - M. Dobrowolski, 16.0, WP 8NS 1 NTW H10+2 150-2.14
1142: M. Szczechowiak - J. Zwierzyński, 16.0, WP 25NS 2 NTS HK= 1201.93
1142: M. Szczechowiak - J. Zwierzyński, 16.0, WP 26NS 3 SE H2-2 200-3.83
1243: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 1EW 2 SS CA+1 140-3.97
1243: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 2EW 4 CW SJ+2 170-4.41
1340: J. Górski - Z. Wawrzyniak, 5.5, WP 27NS 3 SN H8-1 500.00
1340: J. Górski - Z. Wawrzyniak, 5.5, WP 28NS 2 HW S7+2 170-2.05
 +/-
 WYNIK-28.87
 MIEJSCE55