Turniej na maksy

Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: T. Ustrzycki - S. Ciosek, 0.0, MP 7EW 1 HS SK+1 11023.53
12: T. Ustrzycki - S. Ciosek, 0.0, MP 8EW 2 NTE C3+2 18082.35
12: T. Ustrzycki - S. Ciosek, 0.0, MP 9EW 3 NTN D7= 40047.06
217: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 40NS 5 CN D7+1 42094.80
217: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 41NS 2 SW D10+1 14037.78
217: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 42NS 3 SW H6+1 17066.29
324: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 10EW 3 DN C2+1 1308.82
324: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 11EW 3 HS DA-1 5017.65
324: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 12EW 3 NTS SK= 60023.53
419: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 37EW 4 SE C7= 42062.22
419: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 38EW 1 HN C8+2 14021.49
419: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 39EW 2 NTE H6-2 20017.42
58: G. Czubowski - D. Mirkowicz, 0.0, 43NS 2 SN HA+4 23087.06
58: G. Czubowski - D. Mirkowicz, 0.0, 44NS 2 NTN CA+3 21097.65
58: G. Czubowski - D. Mirkowicz, 0.0, 45NS 1 HE D4= 8076.47
625: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 25EW 3 SW H3-1 10014.71
625: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 26EW 2 CW S2-1 10058.82
625: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 27EW 4 SW CQ+1 45070.59
712: J. Grodzka - M. Mirecki, 2.5, LU/MP 4EW 3 SE C3+1 17079.41
712: J. Grodzka - M. Mirecki, 2.5, LU/MP 5EW 5 DN C5= 60055.88
712: J. Grodzka - M. Mirecki, 2.5, LU/MP 6EW 3 CW D5= 11094.12
822: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 34NS 4 HS DJ-1 10019.12
822: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 35NS 3 NTW D10-2 20058.82
822: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 36NS 3 NTW D6-1 10054.41
93: M. Bogucki - J. Kudrys, 0.0, MP 31NS 4 SS H9+1 65045.19
93: M. Bogucki - J. Kudrys, 0.0, MP 32NS 2 DE SA-1 10050.00
93: M. Bogucki - J. Kudrys, 0.0, MP 33NS 3 DE CQ-1 5098.13
1026: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 28EW 3 CE DJ-1 5058.82
1026: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 29EW 2 HE C5-2 20011.50
1026: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 30EW 2 SS CA+3 20083.69
1123: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 1NS 4 HS S6+1 45085.29
1123: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 2NS 4 SW S6+1 45038.24
1123: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 3NS TD 60.00
1216: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 22NS 4 SW HJ-1 10079.41
1216: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 23NS 6 DS C2+1 139055.88
1216: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 24NS 4 SS H8+2 48055.88
1321: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 13EW 3 DW D2+3 17023.53
1321: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 14EW 3 DE SQ-1 5041.18
1321: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 15EW 4 S xN C3-2 500100.00
1418: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 19EW 3 SS DQ-1 5070.59
1418: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 20EW 4 DW D5= 13085.29
1418: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 21EW PASS 043.77
 +/-
 WYNIK56.10
 MIEJSCE10