Turniej na maksy

Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: G. Czubowski - D. Mirkowicz, 0.0, , MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
124: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 4EW 3 SE C7-1 10041.18
124: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 5EW 5 D xxN HA+1 14000.00
124: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 6EW 3 NTN DA+2 4600.00
219: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 31EW 4 SN DA+2 68021.12
219: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 32EW 3 NTN HA-2 10074.06
219: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 33EW 2 SE C2= 11011.50
36: N. Szoka - S. Burzyńska, 0.0, 37NS 3 NTW D6+1 43017.42
36: N. Szoka - S. Burzyńska, 0.0, 38NS 2 SN CQ-1 5045.93
36: N. Szoka - S. Burzyńska, 0.0, 39NS 4 D xW C3-2 50098.87
425: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 19EW 2 HE D9-2 20023.53
425: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 20EW 2 SS HK+3 20038.24
425: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 21EW 2 NTS CA-1 10056.23
510: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP 43EW 2 SN HA+4 23012.94
510: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP 44EW 2 NTN CA+3 2102.35
510: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP 45EW 1 HE D4= 8023.53
622: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 28NS 3 HS C4-3 30014.71
622: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 29NS 2 HE DA+1 14021.12
622: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 30NS 1 SN C10+4 20016.31
71: H. Dzieślewski - K. Wieczorkowski, 2.0, MP 25NS 2 SE HK+2 17011.76
71: H. Dzieślewski - K. Wieczorkowski, 2.0, MP 26NS 2 SN C2-1 10023.53
71: H. Dzieślewski - K. Wieczorkowski, 2.0, MP 27NS 4 S xE DA+1 6905.88
826: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 22EW 1 SW H5+3 17082.35
826: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 23EW 3 NTN DQ+4 72067.65
826: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 24EW 2 SS D2+3 20094.12
923: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 40NS 3 CN S10+2 15033.71
923: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 41NS 4 S xW SA+1 9901.13
923: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 42NS 4 SE H6+1 6501.13
1016: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 16NS 3 NTE SK+2 6600.00
1016: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 17NS 3 HN S3= 14011.76
1016: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 18NS 2 S xN H3-1 2000.00
1121: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 7EW 2 SW S3-3 3005.88
1121: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 8EW 2 SW D2-1 5035.29
1121: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 9EW 3 NTN D2= 40047.06
1218: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 13EW 3 DW H3+1 1302.94
1218: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 14EW 3 HS DA-1 5052.94
1218: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 15EW 2 SN SA= 11061.76
1320: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 10NS 3 CW D5+2 15029.41
1320: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 11NS 3 C xW D5+1 5700.00
1320: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 12NS 2 SN D5= 11064.71
1415: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS 1EW 4 HS C2+1 45014.71
1415: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS 2EW 3 SE D4= 14011.76
1415: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS 3EW TD 60.00
 +/-
 WYNIK29.49
 MIEJSCE38