Turniej na maksy

Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: T. Ustrzycki - S. Ciosek, 0.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP NS 1 HS SK+1 11076.47
110: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP NS 2 NTE C3+2 18017.65
110: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP NS 3 NTN D7= 40052.94
226: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP EW 2 CN DA-1 10052.94
226: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP EW 1 SN D2-1 10097.06
226: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP EW 1 SS C4= 8047.06
323: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA NS 4 SW DQ= 6202.94
323: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA NS 6 DS HJ+1 139055.88
323: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA NS 6 SN D2= 98085.29
416: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP NS 6 S xN HA= 121097.65
416: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP NS 2 HW S6-2 10044.71
416: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP NS 3 NTE HK+1 63018.24
521: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP EW 4 HS CA= 6201.47
521: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP EW 2 NTW C4-3 30014.71
521: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP EW 3 NTE D2= 60085.29
618: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA EW 2 CN H4+3 15066.29
618: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA EW 4 SW C5-1 10013.35
618: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA EW 4 SE DJ= 62070.36
720: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP NS 4 SE D5+1 4505.20
720: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP NS 1 SE D5= 809.28
720: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP NS 3 NTE D5-3 30090.72
89: R. Chomczyk - M. Remża, 0.0, EW 3 SS C4-4 40098.53
89: R. Chomczyk - M. Remża, 0.0, EW 3 NTS D6-3 30098.13
89: R. Chomczyk - M. Remża, 0.0, EW 3 NTN D2+1 43030.75
917: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS NS 2 CW H2= 9052.94
917: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS NS 3 NTS D5+1 43070.59
917: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS NS 4 HN C4+3 71085.29
1024: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP EW 6 SS HJ= 14301.87
1024: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP EW 2 NTS HA+1 15030.75
1024: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP EW 3 NTE D2+2 46069.25
1119: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD EW 6 DE S10= 1370100.00
1119: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD EW 4 SN DK-3 15097.06
1119: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD EW 4 SS H2-1 10076.47
1215: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS NS 2 CS HJ+1 11052.94
1215: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS NS 4 DW H2= 13014.71
1215: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS NS PASS 056.23
1325: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP EW 2 SE HK= 11097.06
1325: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP EW 4 SW DA+1 45061.76
1325: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP EW TD 60.00
144: K. Kuflowski - F. Kurlit, 3.0, MP EW 3 SW C2+1 17088.24
144: K. Kuflowski - F. Kurlit, 3.0, MP EW 3 NTN D2-1 10076.47
144: K. Kuflowski - F. Kurlit, 3.0, MP EW 5 SW DA= 45070.59
 +/-
 WYNIK57.03
 MIEJSCE7