Turniej na maksy

Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: M. Bogucki - J. Kudrys, 0.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 13NS 3 NTW H2+3 6908.82
122: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 14NS 2 SN HA= 11073.53
122: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 15NS 2 SN C2+1 14064.71
211: M. Burzyński - T. Okurowski, 0.0, 10NS 4 DN S5= 13091.18
211: M. Burzyński - T. Okurowski, 0.0, 11NS 3 SW CA-4 200100.00
211: M. Burzyński - T. Okurowski, 0.0, 12NS 4 SS H6= 62088.24
326: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 7EW 1 HS DK+1 11023.53
326: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 8EW 3 DW C8+2 15067.65
326: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 9EW 1 HS DK+3 17070.59
423: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 25NS 2 SW H3+1 14038.24
423: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 26NS 2 NTS C5= 12061.76
423: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 27NS 6 SW C9-3 150100.00
516: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 1NS 4 HS S6+1 45085.29
516: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 2NS 4 SW DA= 42076.47
516: A. Shindler - A. Pietrow, 0.0, MP 3NS 6 SN HJ-1 501.47
621: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 37EW 4 SE C2-1 509.28
621: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 38EW 2 DW H3-2 2009.28
621: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 39EW 2 HS D2-1 10058.14
718: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 43EW 4 HE S8+2 48065.88
718: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 44EW 3 HE D4-3 15034.12
718: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 45EW 5 DE D5-2 2002.35
820: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 40NS 4 CN D5+1 15033.71
820: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 41NS 4 SW D5-1 10086.65
820: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 42NS 4 SE D5= 62029.64
910: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP 31EW 4 SS H9+1 65054.81
910: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP 32EW 2 DE SA-1 10050.00
910: B. Żbik - P. Pasiński, 1.0, MP 33EW 3 DE CQ-1 501.87
1017: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 19NS 1 NTW H2-2 20076.47
1017: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 20NS 4 SS C2+2 680100.00
1017: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 21NS PASS 056.23
1124: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 34EW 3 NTN D2= 60010.29
1124: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 35EW 4 DN C2-3 15089.71
1124: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 36EW 4 HE H2-2 20014.71
1219: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 16EW 3 NTE HK-1 10032.35
1219: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 17EW 3 NTN S8+1 43029.41
1219: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 18EW 4 HN S8+1 65041.18
131: H. Dzieślewski - K. Wieczorkowski, 2.0, MP 22NS 4 HW DQ-1 10079.41
131: H. Dzieślewski - K. Wieczorkowski, 2.0, MP 23NS 3 NTN SJ+1 6305.88
131: H. Dzieślewski - K. Wieczorkowski, 2.0, MP 24NS 4 SN H6+1 45023.53
1425: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 4EW 2 HS CA-1 10052.94
1425: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 5EW 3 DS H8+4 19076.47
1425: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 6EW 2 NTS C4-1 5067.65
 +/-
 WYNIK51.03
 MIEJSCE21