Turniej na maksy

Środa, 8 lipca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
135Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/8962.3019
23Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6861.4418
359Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PMPM/6660.7517
455Adrian Spyrka
Tomasz Tapper
3.0
1.5
OPOP/9560.7116
576Kazimierz Gralak
Józef Pochroń
18.0
19.0
PMPM/6660.1416
62Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6859.9115
738Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
3.0
MPMP/8959.6014
85Lech Kostecki
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/6859.5813
921Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8958.3612
1044Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8958.0111
1187Artur Toeplitz
Józef Gurfinkiel
5.0
0.0
PM
AMA
PM/6657.1210
1275Andrzej Dobkowicz
Maria Firgon
3.0
0.0
PM
AMA
PM/6656.5710
1358Rafał Fabrykiewicz
Jacek Janowicz
4.0
4.0
PMPM/6656.219
1418Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8955.898
1560Elżbieta Czekaj
Dariusz Bogucki
11.0
13.0
PMPM/6655.877
1681Dariusz Milewski
Marek Piętak
1.5
1.0
PMPM/6655.746
1730Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
19.0
13.0
MPMP/8955.735
1884Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6655.164
1945Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8955.104
2057Lechosław Suszka
Marek Kryniewski
4.0
5.0
PMPM/6654.674
2154Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9554.554
2265Michał Gutowski
Zdzisław Koza
3.0
2.5
PMPM/6654.384
2377Krzysztof Niemkiewicz
Dariusz Podfigurny
5.0
4.0
PMPM/6654.344
2447Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8954.083
2516Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8954.023
2624Magdalena Lankosz
Wacław Gąssowski
9.0
12.0
MPMP/8953.973
2763Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
9.0
18.0
PMPM/6653.653
2848Bogdan Palczyński
Tomasz Stryszawski
9.0
7.0
MPMP/8953.583
2980Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
5.0
18.0
PMPM/6653.583
3068Waldemar Madej
Paweł Łużecki
0.0
1.5
AMA
PM
PM/6653.383
3123Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8952.772
3274Witold Kaliński
Kazimierz Dominiak
12.0
9.0
PMPM/6652.632
3322Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8952.382
3473Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PMPM/6652.242
3543Marek Heichel
Adam Cichoń
3.0
2.0
MPMP/8952.082
3682Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6651.982
3742Andrzej Dudzik
Bogusław Wardzała
12.0
7.0
MPMP/8951.661
3820Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/8951.551
3936Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8951.531
4049Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OPOP/9551.261
4110Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6851.201
4233Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/8950.991
4326Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8950.361
441Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DSDS/68-0.1850.14
4550Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9550.06
4619Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
1.5
7.0
MPMP/8950.00
4771Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
0.0
0.0
WM
NZ
PM/6649.84
4825Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8949.81
4983Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
3.0
PMPM/6649.37
5031Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MPMP/8949.34
5170Jan Maciejewski
Ryszard Jarmużewski
9.0
5.0
PMPM/6648.70
5227Adam Serafin
Adam Lenda
5.0
3.0
MPMP/8948.57
5388Łukasz Kuczewski
Arkadiusz Matyjas
1.0
1.0
KP
PM
PM/6648.57
5440Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/8948.44
5528Marek Faber
Janusz Wrześniak
4.0
2.0
MPMP/8948.29
568Sławek Robel
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/6848.24
5752Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9548.08
5886Janusz Kobylarski
Gabriela Gnacińska
4.0
9.0
PMPM/6647.45
5913Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
3.0
MPMP/8946.44
6034Tytus Bisping
Jan Kasprzyk
5.0
0.5
MPMP/8946.12
6139Jacek Kalinowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
11.0
MPMP/8946.12
6269Janusz Dybizbański
Leszek Dybizbański
1.0
1.5
PMPM/6646.06
6332Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPMP/8946.06
6415Ryszard Cieślik
Jerzy Pasich
1.5
7.0
MPMP/8945.64
654Waldemar Majewski
Janusz Korotkiewicz
3.0
6.0
DS
USA
DS/6845.34
667Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6843.92
6714Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/8943.72
6829Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8943.31
6951Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9543.09
706Marian Ganicz
Henryk Nowiński
2.5
4.0
DSDS/6842.76
7164Adam Suchodolski
Robert Krawczyk
2.0
3.0
PMPM/6642.64
7285Andrzej Trzeciak
Artur Szybowski
0.0
0.0
AMAPM/6642.56
7341Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8942.41
7479Marcin Ozga
Grażyna Płocka
0.0
0.5
PMPM/6642.37
7553Herbert Basztoń
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OPOP/9542.24
7667Ryszard Kierzkowski
Maria Kierzkowska
1.0
0.5
PMPM/6641.88
7761Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6641.86
7837Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8941.45
7978Artur Klein
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMAPM/6641.17
8011Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
1.0
MPMP/8940.68
8166Janusz Różański
Teresa Górkiewicz
3.0
2.5
PMPM/6640.60
8217Stanisław Król
Mirosław Kwiatkowski
5.0
1.5
MPMP/8938.49
839Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
4.0
DSDS/6837.31
8412Tadeusz Prewo
Janusz Sokołowski
0.0
0.0
MPMP/8936.55
8562Piotr Zamiar
Anna Krasińska
3.0
0.0
PM
AMA
PM/6632.78

Statystyka ośrodków...