Turniej na maksy

Środa, 8 lipca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
135Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/8962.3019
738Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
3.0
MPMP/8959.6014
921Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8958.3612
1044Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8958.0111
1418Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8955.898
1730Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
19.0
13.0
MPMP/8955.735
1945Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8955.104
2447Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8954.083
2516Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8954.023
2624Magdalena Lankosz
Wacław Gąssowski
9.0
12.0
MPMP/8953.973
2848Bogdan Palczyński
Tomasz Stryszawski
9.0
7.0
MPMP/8953.583
3123Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8952.772
3322Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8952.382
3543Marek Heichel
Adam Cichoń
3.0
2.0
MPMP/8952.082
3742Andrzej Dudzik
Bogusław Wardzała
12.0
7.0
MPMP/8951.661
3820Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/8951.551
3936Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8951.531
4233Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/8950.991
4326Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8950.361
4619Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
1.5
7.0
MPMP/8950.00
4825Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8949.81
5031Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MPMP/8949.34
5227Adam Serafin
Adam Lenda
5.0
3.0
MPMP/8948.57
5440Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/8948.44
5528Marek Faber
Janusz Wrześniak
4.0
2.0
MPMP/8948.29
5913Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
3.0
MPMP/8946.44
6034Tytus Bisping
Jan Kasprzyk
5.0
0.5
MPMP/8946.12
6139Jacek Kalinowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
11.0
MPMP/8946.12
6332Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPMP/8946.06
6415Ryszard Cieślik
Jerzy Pasich
1.5
7.0
MPMP/8945.64
6714Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/8943.72
6829Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8943.31
7341Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8942.41
7837Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8941.45
8011Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
1.0
MPMP/8940.68
8217Stanisław Król
Mirosław Kwiatkowski
5.0
1.5
MPMP/8938.49
8412Tadeusz Prewo
Janusz Sokołowski
0.0
0.0
MPMP/8936.55

Statystyka ośrodków...