Turniej na maksy

Środa, 8 lipca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: M. Nanke - J. Batko, 8.0, MP, MP/89

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
138: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 8.0, MP NS 3 NTS H5-2 10020.51
138: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 8.0, MP NS 4 DN CK-1 10028.21
138: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 8.0, MP NS 2 HS SK+2 17084.65
239: J. Kalinowski - K. Chłobowski, 18.0, MP NS 3 CW HK-1 10012.82
239: J. Kalinowski - K. Chłobowski, 18.0, MP NS 3 NTE SK-1 5094.71
239: J. Kalinowski - K. Chłobowski, 18.0, MP NS 4 SE D4+1 65041.03
312: T. Prewo - J. Sokołowski, 0.0, MP NS 2 SE DK-1 10059.20
312: T. Prewo - J. Sokołowski, 0.0, MP NS 3 NTW H3= 40038.17
312: T. Prewo - J. Sokołowski, 0.0, MP NS 4 SW S7= 62021.79
444: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 HW HA-1 10074.36
444: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 DE H5-1 5034.62
444: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 5 D xW S9-1 10069.72
542: A. Dudzik - B. Wardzała, 19.0, MP EW 3 NTN HK= 60062.82
542: A. Dudzik - B. Wardzała, 19.0, MP EW 3 HN C9+1 17034.22
542: A. Dudzik - B. Wardzała, 19.0, MP EW 4 SW S3+1 45047.44
620: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 4 SS HA= 42085.90
620: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 3 NTN S7= 40082.87
620: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP NS 2 SW HA+1 14036.85
725: J. Gurgul - J. Brózda, 8.0, MP EW 4 HE D8-1 10012.82
725: J. Gurgul - J. Brózda, 8.0, MP EW 4 SE CK-1 10014.10
725: J. Gurgul - J. Brózda, 8.0, MP EW 4 HN DA-2 20085.90
814: W. Kozubski - S. Szewczyk-Kozubska, 5.0, MP EW 1 NTS C4= 9088.46
814: W. Kozubski - S. Szewczyk-Kozubska, 5.0, MP EW 5 H xS CK-2 500100.00
814: W. Kozubski - S. Szewczyk-Kozubska, 5.0, MP EW 4 HW HA+1 45097.44
928: M. Faber - J. Wrześniak, 6.0, MP NS 3 NTE HJ-2 20090.76
928: M. Faber - J. Wrześniak, 6.0, MP NS 3 SN HA+1 17071.79
928: M. Faber - J. Wrześniak, 6.0, MP NS 6 S xW HA-3 50084.62
 +/-
 WYNIK58.36
 MIEJSCE9