Turniej na maksy

Środa, 8 lipca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 40: M. Kwiecińska-Wilk - M. Praszałowicz, 9.0, MP, MP/89

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: J. Stasica - A. Grobler, 17.0, MP EW 3 DN CK+1 13030.77
123: J. Stasica - A. Grobler, 17.0, MP EW 4 CE D8-1 5055.13
123: J. Stasica - A. Grobler, 17.0, MP EW 2 HS H7= 11081.88
224: M. Lankosz - W. Gąssowski, 21.0, MP EW 2 HN HQ+1 14038.46
224: M. Lankosz - W. Gąssowski, 21.0, MP EW 5 DE SK+2 44014.50
224: M. Lankosz - W. Gąssowski, 21.0, MP EW 4 SW HQ+1 65058.97
348: B. Palczyński - T. Stryszawski, 16.0, MP EW 1 NTN S6+2 15011.87
348: B. Palczyński - T. Stryszawski, 16.0, MP EW 3 NTW S3= 40061.83
348: B. Palczyński - T. Stryszawski, 16.0, MP EW 3 SW DA+1 17037.18
438: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 8.0, MP NS 1 NTN H2-2 2001.28
438: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 8.0, MP NS 2 HS DJ-1 5020.51
438: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 8.0, MP NS 5 D xW D9-1 10069.72
512: T. Prewo - J. Sokołowski, 0.0, MP EW 1 NTS D4+2 15084.62
512: T. Prewo - J. Sokołowski, 0.0, MP EW 3 HN C9= 14067.09
512: T. Prewo - J. Sokołowski, 0.0, MP EW 4 SW C8+1 45047.44
611: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.5, MP NS 2 SS HK+1 14015.38
611: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.5, MP NS 3 NTN H3+2 46097.34
611: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.5, MP NS 3 S xW HA-2 30099.97
727: A. Serafin - A. Lenda, 8.0, MP NS 3 NTW S10= 60050.00
727: A. Serafin - A. Lenda, 8.0, MP NS 2 SW DA+1 14056.41
727: A. Serafin - A. Lenda, 8.0, MP NS 4 H xN DA-1 20014.10
820: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 2 SN CQ+1 14042.31
820: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 3 HN CK= 14057.69
820: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 2 NTE S6-1 5026.92
934: T. Bisping - J. Kasprzyk, 5.5, MP NS 3 SW H6-2 20090.76
934: T. Bisping - J. Kasprzyk, 5.5, MP NS 2 SN HA+2 17071.79
934: T. Bisping - J. Kasprzyk, 5.5, MP NS 5 S xN HA-2 3003.85
 +/-
 WYNIK48.44
 MIEJSCE54