Turniej na maksy

Środa, 3 września 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
16Lech Warężak
Piotr Kulesza
7.0
4.0
DSDS/68-0.1962.3719
250Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
9.0
13.0
MPMP/40-0.1961.0718
327Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MPMP/40-0.1960.0417
456Aleksander Wójcik
Kazimierz Chłobowski
5.0
7.0
MPMP/4059.2916
512Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.3859.2916
657Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.5
OPOP/9558.4115
765Janusz Kobylarski
Gabriela Gnacińska
3.0
7.0
PMPM/6657.9414
816Wojciech Szałapak
Marian Ganicz
3.0
2.0
DSDS/6857.0313
933Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/4056.6312
1055Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/4056.2811
1144Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.5
MPMP/4055.5410
1282Antoni Sękowski
Zbigniew Pinkiewicz
18.0
15.0
PMPM/6655.469
1364Michał Bąk
Piotr Klichta
2.0
4.0
OPOP/9555.048
1472Marek Piętak
Dariusz Milewski
0.0
1.0
AMA
PM
PM/6654.848
1551Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/4054.677
1677Józef Pochroń
Danuta Żabicka
19.0
5.0
WP
PM
PM/6654.366
1779Agata Chojnicka
Piotr Zatorski
2.0
15.0
DS
SW
PM/6654.355
1859Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OPOP/9554.194
1949Eugeniusz Somogyi
Artur Madej
0.0
0.0
MPMP/4054.094
2083Arkadiusz Matyjas
Lechosław Suszka
0.5
4.0
PMPM/6654.054
2115Sławek Robel
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DSDS/680.3853.704
227Bronisław Baran
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/6853.064
2328Leszek Faber
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/4052.773
2466Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PMPM/6652.583
253Zbigniew Sobczyk
Marian Szymonowicz
12.0
7.0
DSDS/6852.363
2680Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6652.163
278Piotr Klubiński
Łukasz Gaweł
7.0
5.0
DSDS/6851.943
2818Janusz Pawlicki
Zbigniew Sadziński
5.0
3.0
DSDS/68-0.3851.693
2941Bogusław Wardzała
Adam Lenda
7.0
3.0
MPMP/40-0.1951.603
3039Maciej Stefaniuk
Zbigniew Przeginiak
12.0
2.5
MPMP/4051.582
3154Marek Adamczyk
Józef Barczyk
5.0
5.0
MPMP/40-0.1951.492
3232Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.0
MPMP/4051.382
3335Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/4051.252
3410Kazimierz Komorowicz
Ryszard Rolka
3.0
4.0
DSDS/6851.222
3523Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/40-0.1951.142
3626Marcin Wilczyński
Ewa Kwiecień
3.0
2.5
MPMP/4051.141
3729Marcin Krawczyk
Przemysław Gałek
9.0
5.0
MPMP/40-0.1951.041
3813Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6850.971
3952Jerzy Jeleń
Grzegorz Latała
1.5
0.0
MPMP/4050.851
409Beata Biegańska
Tadeusz Biegański
6.0
6.0
DSDS/6850.531
4168Michał Jurkowlaniec
Szczepan Chruścicki
0.0
4.0
AMA
PM
PM/6650.371
4248Witold Stachnik
Maksymilian Chodacki
7.0
3.0
MP
SL
MP/4050.271
4330Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4050.24
4484Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
4.0
PMPM/6650.09
4561Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9549.94
4660Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
4.0
4.0
OPOP/9549.89
4737Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
7.0
MPMP/4049.65
4875Jacek Sikora
Marcin Osmański
3.0
3.0
PMPM/6649.58
4978Józef Gurfinkiel
Andrzej Waleśkiewicz
0.0
0.0
AMAPM/6649.04
5046Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
9.0
MPMP/4048.73
5174Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.5
3.0
PMPM/6648.34
5214Agnieszka Chudy
Dominika Piotrowska
3.0
2.0
DSDS/68-0.1948.15
531Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6848.09
5476Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
15.0
18.0
PMPM/6647.81
5522Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/4047.58
5681Artur Toeplitz
Michał Samet
5.0
0.0
PMPM/6647.16
5742Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
7.0
MPMP/4047.13
5853Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
3.0
3.0
MPMP/4047.11
5970Piotr Mroziński
Zdzisław Koza
1.5
2.0
PMPM/6646.69
604Jan Marcinkowski
Marcin Motykiewicz
3.0
2.5
DSDS/68-0.1946.66
6162Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9546.64
6247Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/4046.59
6334Piotr Radzikowski
Andrzej Lasota
7.0
4.0
MPMP/4046.53
6443Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.0
1.5
MPMP/4046.13
6567Edmund Pinkiewicz
Mirosław Małypan
12.0
3.0
PMPM/6645.66
6631Jan Blajda
Grzegorz Superson
15.0
7.0
MPMP/4045.65
6740Maciej Kliś
Łukasz Brede
2.0
15.0
MP
MA
MP/4045.57
6863Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
1.0
OPOP/9545.21
6920Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6844.93
7019Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6844.74
7173Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
1.5
PMPM/6644.53
725Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
LB
DS
DS/68-0.5444.37
7371Grzegorz Czurylik
Artur Klein
0.0
0.0
AMAPM/6644.26
7438Ryszard Calik
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MPMP/4043.90
7525Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/4043.16
7621Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/40-0.1942.76
7736Marian Nanke
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4042.14
7824Waldemar Rybka
Jacek Stasica
4.0
13.0
MPMP/4041.92
7911Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/68-0.1941.87
8045Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/4041.81
8169Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6640.72
8258Barbara Larysz
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OPOP/9540.69
8317Bolesław Bernat
Stanisław Kosowski
3.0
6.0
DS
USA
DS/68-0.1935.37

Statystyka ośrodków...