Turniej na maksy

Środa, 3 września 2014

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 25: S. Jaros - K. Gałka, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
441: B. Wardzała - A. Lenda, 10.0, MP NS 2 SN DJ-1 10073.75
441: B. Wardzała - A. Lenda, 10.0, MP NS 1 SxE CK-1 1002.50
441: B. Wardzała - A. Lenda, 10.0, MP NS 6 NTN D5+1 102046.16
543: S. Skocz - A. Korzybski, 2.5, MP NS 2 HW SJ-1 5061.53
543: S. Skocz - A. Korzybski, 2.5, MP NS 3 NTS H3= 60046.25
543: S. Skocz - A. Korzybski, 2.5, MP NS 1 DW C6+1 9097.50
540: M. Kliś - Ł. Brede, 17.0, MP/MA NS 3 NTN S4= 60035.00
540: M. Kliś - Ł. Brede, 17.0, MP/MA NS 4 SW D8= 42061.53
540: M. Kliś - Ł. Brede, 17.0, MP/MA NS 6 NTW HT= 144015.00
746: T. Biernat - R. Sukiennik, 21.0, MP EW 5 SS CK= 65026.25
746: T. Biernat - R. Sukiennik, 21.0, MP EW 2 NTE D7= 12080.00
746: T. Biernat - R. Sukiennik, 21.0, MP EW 4 SE HJ-1 5027.50
930: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 2 NTW HK+1 15016.25
930: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 3 NTN SK-1 5066.25
930: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 1 NTN D7+1 1207.50
1034: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP NS 3 HS D4+1 17042.31
1034: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP NS 4 SxN CK-2 30035.00
1034: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP NS 4 HN S6= 62033.75
1423: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 11.0, MP EW 3 HS D4-1 5045.00
1423: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 11.0, MP EW 2 SE S4+2 17040.00
1423: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 11.0, MP EW 3 HxW D4-1 10030.00
1743: S. Skocz - A. Korzybski, 2.5, MP EW 2 HW CT+3 20032.50
1743: S. Skocz - A. Korzybski, 2.5, MP EW 4 SW DA= 62057.50
1743: S. Skocz - A. Korzybski, 2.5, MP EW 2 HE S3= 11066.25
1738: R. Calik - C. Myszczyszyn, 6.0, MP EW 4 SE D5= 62092.50
1738: R. Calik - C. Myszczyszyn, 6.0, MP EW 4 HxN SK= 79017.50
1738: R. Calik - C. Myszczyszyn, 6.0, MP EW 6 SE H6-1 5010.00
 +/-
 WYNIK43.16
 MIEJSCE75