Turniej na maksy

Środa, 3 września 2014

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 50: T. Garbacik - A. Lubojemski, 22.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
127: R. Śmiałek - J. Duda, 6.0, MP 25EW 3 NTE S9+2 660100.00
127: R. Śmiałek - J. Duda, 6.0, MP 26EW 4 HxN SK-1 20088.75
127: R. Śmiałek - J. Duda, 6.0, MP 27EW 3 NTE H6+3 49095.00
356: A. Wójcik - K. Chłobowski, 12.0, MP 19NS 3 HS D6-2 10047.50
356: A. Wójcik - K. Chłobowski, 12.0, MP 20NS 2 SE CK+2 17060.00
356: A. Wójcik - K. Chłobowski, 12.0, MP 21NS 2 SN DQ-1 10032.50
452: J. Jeleń - G. Latała, 1.5, MP 13NS 2 SS SA= 11098.75
452: J. Jeleń - G. Latała, 1.5, MP 14NS 3 NTN SA= 40086.25
452: J. Jeleń - G. Latała, 1.5, MP 15NS 3 DW C7+1 13027.50
428: L. Faber - B. Czarska, 9.0, MP 16EW 4 HS D5= 42015.41
428: L. Faber - B. Czarska, 9.0, MP 17EW 1 HE C6+5 23062.50
428: L. Faber - B. Czarska, 9.0, MP 18EW 4 HS D4+1 65023.75
440: M. Kliś - Ł. Brede, 17.0, MP/MA 22EW 5 HW S2= 65071.25
440: M. Kliś - Ł. Brede, 17.0, MP/MA 23EW 4 SE D6+1 65098.75
440: M. Kliś - Ł. Brede, 17.0, MP/MA 24EW 3 CxS H6-2 30095.00
922: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.0, MP 7NS 3 NTE S5-2 20097.50
922: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.0, MP 8NS 2 SE CK-3 15035.00
922: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.0, MP 9NS 7 NTN CQ= 152087.16
1038: R. Calik - C. Myszczyszyn, 6.0, MP 10NS 5 SS CK= 65073.75
1038: R. Calik - C. Myszczyszyn, 6.0, MP 11NS 1 NTE D7= 9037.50
1038: R. Calik - C. Myszczyszyn, 6.0, MP 12NS 2 SE HT+1 14038.75
1434: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP 1EW 1 HE D4= 8065.38
1434: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP 2EW 3 NTS H2+1 63011.25
1434: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP 3EW 2 SW H6+3 20066.25
1535: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.0, MP 4EW 3 NTS S2= 60065.00
1535: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.0, MP 5EW 4 SW D8= 42038.47
1535: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.0, MP 6EW 4 HE S8+2 68035.00
 +/--0.19
 WYNIK61.07
 MIEJSCE2