Turniej na maksy

Środa, 3 września 2014

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: R. Calik - C. Myszczyszyn, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
222: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.0, MP EW 2 SS H9-3 15097.41
222: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.0, MP EW 3 NTS HQ+1 63011.25
222: J. Kaleta - E. Cieśla, 1.0, MP EW 3 SE CK+1 17035.00
323: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 11.0, MP EW 5 DN ST-1 10091.25
323: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 11.0, MP EW 4 SW D8= 42038.47
323: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 11.0, MP EW 6 NTW HT-1 10011.25
730: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 2 HS H8+1 14017.50
730: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 4 SE CK= 62086.25
730: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP EW 2 HE S8-1 5052.50
930: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 4 HW S2+1 65028.75
930: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 4 SW DA= 62042.50
930: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 3 HE S5= 14025.00
1034: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP NS 2 HN DJ-2 20010.00
1034: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP NS 2 HS SA+2 17058.75
1034: P. Radzikowski - A. Lasota, 11.0, MP NS 6 NTN CQ+1 102046.16
1050: T. Garbacik - A. Lubojemski, 22.0, MP EW 5 SS CK= 65026.25
1050: T. Garbacik - A. Lubojemski, 22.0, MP EW 1 NTE D7= 9062.50
1050: T. Garbacik - A. Lubojemski, 22.0, MP EW 2 SE HT+1 14061.25
1332: S. Kaczka - J. Szafraniec, 5.0, MP EW 3 HxS C3-2 50032.50
1332: S. Kaczka - J. Szafraniec, 5.0, MP EW 3 NTN C5= 40013.75
1332: S. Kaczka - J. Szafraniec, 5.0, MP EW 3 CN H7= 11012.50
1354: M. Adamczyk - J. Barczyk, 10.0, MP EW 2 HN DQ+1 14085.88
1354: M. Adamczyk - J. Barczyk, 10.0, MP EW 3 HE C8= 14035.00
1354: M. Adamczyk - J. Barczyk, 10.0, MP EW 4 HN D6+1 65023.75
1725: S. Jaros - K. Gałka, 10.0, MP NS 4 SE D5= 6207.50
1725: S. Jaros - K. Gałka, 10.0, MP NS 4 HxN SK= 79082.50
1725: S. Jaros - K. Gałka, 10.0, MP NS 6 SE H6-1 5090.00
 +/-
 WYNIK43.90
 MIEJSCE74