Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
111Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
9.0
5.0
DSDS/6769.0214
281Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/29264.3914
327Włodzimierz Żurawicz
Andrzej Sekuła
3.0
7.0
KPKP/35557.4913
454Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPWP/12048.1912
525Zdzisław Patreuha
Marian Kupnicki
5.0
17.0
DS
KP
DS/7245.8712
618Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7243.7611
774Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/25242.0410
862Edward Niewierowski
Lidia Gapińska
11.0
2.0
WPWP/24741.1110
939Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
4.0
13.0
MP
PK
MP/13739.749
1084Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSWP/29234.959
1131Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35533.018
1253Józef Grewling
Marek Bukowski
7.0
5.0
WPWP/12027.667
1316Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6727.117
146Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/6726.706
1524Roland Lippik
Joanna Zarzycka
5.0
1.5
DSDS/7226.425
1632Leon Kubicki
Grzegorz Rempel
3.0
3.0
KPKP/35525.865
1766Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
WPWP/24725.074
1877Jan Olkowicz
Stefan Samól
4.0
3.0
WPWP/2523.6025.004
198Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
4.0
4.0
DSDS/6724.623
2035Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/13724.453
2155Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24724.153
2248Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/12021.463
233Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6720.143
2458Bogdan Świątek
Krzysztof Buzała
12.0
4.0
WPWP/24719.653
2534Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/13719.073
2636Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MPMP/13716.882
2787Mirosław Drabczyński
Grzegorz Więcek
2.5
3.0
DSWP/29216.832
2842Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
13.0
12.0
PK
MA
MP/13715.612
2967Jerzy Schedler
Andrzej Małdziński
4.0
4.0
WPWP/2523.6014.902
3060Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24714.632
3126Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/7214.302
3241Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/13714.082
3333Wacław Sypień
Krzysztof Ziewacz
5.0
5.0
MPMP/13713.312
3470Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/2523.6012.912
3585Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WPWP/29212.672
3680Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPWP/29212.601
3728Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/35512.521
3815Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6711.271
3965Małgorzata Węglewska
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/2478.331
4075Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/2523.606.801
4110Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/675.431
4245Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWP/1205.001
4373Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/2523.604.861
4414Bogdan Sokół
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/674.071
4578Stanisław Czarnecki
Andrzej Malenta
0.0
5.0

WP
WP/2523.602.61
4647Ryszard Szamałek
Wojciech Zimniak
4.0
4.0
WPWP/1202.52
4776Stanisław Janik
Jan Włodkowski
13.0
7.0
LB
WP
WP/2523.602.44
4817Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/721.71
4912Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/671.57
5061Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
2.0
WPWP/2470.65
5157Zofia Mikołajczyk
Piotr Busse
4.0
19.0
WP
LB
WP/247-1.20
5250Wiesław Świderski
Tadeusz Grewling
2.5
2.5
WPWP/120-1.94
5364John Catlow
Ryszard Nowicki
2.5
4.0
WPWP/247-2.23
544Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/67-3.01
5549Radzisław Oczkowicz
Bogusław Barański
4.0
3.0
WPWP/120-5.85
561Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
3.0
1.0
DSDS/67-6.30
5729Maria Pruchniewska
Przemysław Kacprzak
1.5
4.0
KPKP/355-6.33
5843Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/137-7.66
5913Stanisław Kosowski
Krzysztof Kokociński
6.0
0.0
USA
DS
DS/67-0.25-8.24
6051Marta Smętek
Tomasz Mielcarek
0.0
3.0

WP
WP/120-8.39
6168Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/2523.60-8.52
6286Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPWP/292-10.07
6321Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/72-14.31
6419Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/72-17.10
659Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
4.0
DSDS/67-19.32
6679Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
1.0
1.5
DSWP/292-20.14
6738Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MPMP/137-21.47
6823Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/72-24.10
6982Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSWP/292-25.20
7088Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSWP/292-27.05
7146Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WPWP/120-28.51
7263Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.5
3.0
WPWP/247-28.89
7322Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-30.15
7471Elżbieta Szałas
Bohdan Zacerkownyj
0.0
4.0
WPWP/2523.60-30.20
7540Zbigniew Świderek
Zdzisław Czajkowski
4.0
0.0
MP
MP/137-34.51
765Marek Bałdysz
Dariusz Artmański
13.0
4.0
DSDS/67-34.90
7744Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
5.0
3.0
MPMP/137-36.06
7872Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
2.0
WPWP/2523.60-36.85
7937Leszek Gabriel
Wiesława Kotelon
7.0
2.5
MPMP/137-43.43
8059Piotr Biderman
Zygfryd Banecki
4.0
4.0
WPWP/247-44.48
8120Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/72-46.40
8256Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247-51.99
832Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
5.0
4.0
DSDS/67-56.14
8483Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/292-56.58
8552Franciszek Szklennik
Witold Tokarski
0.0
0.0
WP/120-60.15
867Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/67-62.26
8730Zofia Jamrożek
Władysław Jamrożek
0.0
0.0
KP/355-120.16

Statystyka ośrodków...