Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
115: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 4NS 2 DS C6+2 130-2.88
115: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 5NS 7 HxE CA-5 1100-0.24
115: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 6NS 4 HS SA+1 4501.50
214: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 10EW 4 SN D5+2 6809.90
214: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 11EW 2 CE S7-1 501.14
214: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 12EW 2 CW S3+2 1304.38
312: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 19EW 2 SS HA+1 140-2.17
312: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 20EW 4 HW DA= 6204.95
312: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 21EW 1 NTS DA+1 120-2.45
42: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 25NS 5 SE H6= 650-1.38
42: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 26NS 2 HxW SA-4 110010.55
42: D. Marczak - Z. Malkiewicz, 9.0, DS 27NS 3 CW HA-2 1004.14
511: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 1NS 5 DxW SA-3 5004.17
511: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 2NS 2 HW SQ= 110-2.95
511: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 3NS 2 SE CJ= 110-4.22
65: M. Bałdysz - D. Artmański, 17.0, DS 7EW 4 HW C7= 6206.44
65: M. Bałdysz - D. Artmański, 17.0, DS 8EW 4 SS C7= 420-1.76
65: M. Bałdysz - D. Artmański, 17.0, DS 9EW 4 HxE D3-4 1100-13.00
713: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 28NS 6 HW DJ= 980-1.14
713: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 29NS 4 SN CK+1 6502.67
713: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 30NS 2 DN HK= 901.33
816: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 22EW 1 NTE C3+1 1202.29
816: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 23EW 3 SW D5-1 100-4.60
816: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 24EW 3 NTS D9+3 490-1.29
91: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 16NS 2 SE D3-4 400-0.39
91: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 17NS 3 HS S7+1 170-2.20
91: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 18NS 4 HS D3+1 6505.56
104: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 13EW 2 HW CA+1 140-1.02
104: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 14EW 3 NTS C5-1 504.86
104: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 15EW 3 HE SA= 1402.43
 +/-
 WYNIK24.62
 MIEJSCE19