Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
110: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 22EW 1 HW HQ-1 100-3.40
110: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 23EW 1 HN C4-1 1000.33
110: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 24EW 5 CN DA+1 4200.55
213: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 13NS 2 HW S3+4 230-1.57
213: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 14NS 2 NTS C5+1 150-0.55
213: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 15NS 4 HE SA-1 502.38
316: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 7EW 4 HW C7= 6206.44
316: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 8EW 4 SS C7= 420-1.76
316: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 9EW 3 NTS HK= 400-4.31
46: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 1NS 4 HxE DA-4 8009.62
46: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 2NS 3 HW SQ-1 500.93
46: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 3NS 3 HS S9-1 50-2.76
59: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 28EW 6 HE S9+1 10102.10
59: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 29EW 4 SN CK+1 650-2.67
59: M. Filak - W. Szałapak, 4.0, DS 30EW 2 SE DQ= 1103.71
615: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 19NS 3 SS HA= 1402.17
615: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 20NS 4 HE CK= 620-4.95
615: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 21NS 2 CN H2+1 1102.05
714: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 25EW 4 SE H6+1 6501.38
714: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 26EW 3 NTS S3= 6000.24
714: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 27EW 3 NTW H6= 4007.02
812: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 4EW 3 NTN HJ= 600-7.50
812: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 5EW 3 NTN S8+4 7206.10
812: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 6EW 4 HN S2+1 450-1.50
97: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 10NS 6 SN H7= 14302.50
97: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 11NS 3 SN DQ+1 1702.38
97: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS 12NS 4 CW S3-1 500.21
1011: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 16NS 4 SS C8-2 100-10.20
1011: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 17NS 3 CxW HK-3 5005.63
1011: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 18NS 4 HS H4+1 6505.56
 +/-
 WYNIK20.14
 MIEJSCE23