Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 grudnia 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
114: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 7EW 3 HW C7= 140-2.44
114: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 8EW 4 SS D4+2 480-3.49
114: B. Sokół - A. Suchodolski, 8.0, DS 9EW 4 HxW DA-4 1100-13.00
212: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 16EW 3 NTN S8+2 460-1.44
212: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 17EW 1 NTE HT-3 1503.07
212: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 18EW 5 HS C8= 650-5.56
31: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 22NS 1 NTE H2+2 150-3.05
31: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 23NS 2 CS H3-2 200-3.12
31: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 24NS 2 SS C2+4 230-4.79
411: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 28NS 6 HW DJ+1 1010-2.10
411: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 29NS 6 SN CK-2 200-11.48
411: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 30NS 3 NTN SK-2 100-3.71
54: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 4EW 2 NTS C8+3 2100.55
54: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 5EW 6 NTN HA= 1440-6.00
54: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 6EW 4 NTN S9+1 460-1.55
613: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 25NS 4 SE H7+1 650-1.38
613: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 26NS 3 NTN CQ+1 6300.69
613: S. Kosowski - K. Kokociński, 6.0, USA/DS 27NS 4 CE DT= 130-1.40
716: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 19EW 2 SS HA+2 170-3.12
716: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 20EW 4 HE CK= 6204.95
716: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 21EW 2 CN H2+1 110-2.05
810: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 13NS 4 SE CQ= 620-9.19
810: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 14NS 3 NTS C5= 4004.98
810: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 15NS 6 DxE SA-5 110014.71
93: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 10EW 6 SN H7= 1430-2.50
93: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 11EW 3 SN DQ+1 170-2.38
93: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 12EW 4 CW S3-1 50-0.21
1015: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1NS 3 HxE DA-2 300-0.24
1015: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2NS 2 SN SA-1 100-2.86
1015: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 3NS 4 HxS HA-1 100-4.17
 +/-
 WYNIK-62.26
 MIEJSCE86