Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
129Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
2.0
2.0
KPKP/35566.7213
283Edward Kaczmarek
Krzysztof Orzechowski
9.0
5.0
ZPZP/3084.8055.7813
367Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24752.1512
444Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/13744.2711
511Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/6737.7811
639Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
2.5
2.5
MAMA/8637.0710
734Sylwester Sokół
Piotr Trębski
4.0
2.5
LD
MA
MA/8636.7310
860Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24735.779
935Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
2.0
2.0
MA
LD
MA/8635.358
1057Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OPOP/2734.8032.618
1154Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
1.5
OPOP/2734.8028.947
1241Anna Liszewska
Radosław Liszewski
2.0
2.0
MAMA/8627.797
1320Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/7227.266
1462Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WPWP/24726.175
1531Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35525.985
1676Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24724.814
1713Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/6722.514
1816Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7222.213
1922Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7221.793
2086Kazimierz Wiliński
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZPZP/3084.8021.423
2181Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZPZP/3084.8021.223
2258Marek Kawałko
Tomasz Tapper
2.5
2.5
OPOP/2734.8021.093
2363Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24720.663
2440Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
2.5
2.5
MAMA/8618.612
2528Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/35517.662
2614Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6717.612
277Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/673.6017.082
2823Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/7216.472
2972Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
WPWP/24715.872
3042Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
9.0
5.0
MPMP/13712.672
3145Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MPMP/13711.952
3266Elżbieta Kamińska
Piotr Biderman
0.5
4.0
WPWP/2478.212
3310Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DSDS/678.072
3424Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/727.431
3584Lech Sulżycki
Bogusław Maryńczak
7.0
5.0
ZPZP/3084.806.661
3674Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2476.611
3764Paweł Fiebig
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/2475.731
3836Irena Kaca
Wiesław Kaca
2.0
2.0
MAMA/864.191
3917Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DSDS/724.021
4056Adrian Spyrka
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OPOP/2734.803.211
4171Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.5
WPWP/2473.041
425Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/673.602.831
4325Szmidt Adam
Andrzej Sekuła
0.0
7.0

KP
KP/3552.31
448Sławomir Zagórski
Wojciech Szałapak
3.0
4.0
DSDS/673.601.65
4579Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/2470.73
4651Zbigniew Świderek
Zdzisław Czajkowski
4.0
0.0
MP
 
MP/137-1.43
474Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
4.0
2.0
DSDS/673.60-1.81
4847Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/137-2.00
4948Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
13.0
9.0
PK
MA
MP/137-2.48
5018Joanna Zarzycka
Roland Lippik
1.5
5.0
DSDS/72-2.62
511Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/673.60-2.72
5249Bronisław Micek
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/137-3.28
5375Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.5
WPWP/247-3.42
5469Małgorzata Węglewska
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/247-3.65
5550Marek Surmiak
Sławomir Reising
5.0
4.0
MPMP/137-7.40
5661Andrzej Gruszecki
Jerzy Żmudziński
0.0
0.0
NZWP/247-8.60
5733Karolina Kowalska
Kamila Kiraga
1.5
2.0
MAMA/86-9.17
582Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/673.60-9.20
5943Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/137-10.21
606Kazimierz Komorowicz
Janisław Fituch
4.0
4.0
DSDS/673.60-10.31
6155Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/2734.80-10.35
6253Wiesław Grabowski
Zdzisław Szyksznian
1.5
3.0
OPOP/2734.80-12.81
6378Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WPWP/247-13.01
6473Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
0.0
0.0
WPWP/247-13.64
6521Jerzy Cychowski
Jan Kulczycki
5.0
2.0
DSDS/72-14.08
6630Maria Pruchniewska
Krzysztof Kafarski
1.5
1.5
KP
ZP
KP/355-16.75
6780Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
4.0
4.0
ZPZP/3084.80-17.05
6885Witold Mateńko
Maciej Silski
4.0
0.0
ZP
ZP/3084.80-17.46
693Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-22.31
7068Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-27.72
7126Magdalena Kazimierczak
Przemysław Kacprzak
2.0
4.0
KPKP/355-27.96
729Mariusz Kowalczyk
Anna Jankowska
5.0
3.0
DSDS/673.60-28.78
7352Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPOP/2734.80-29.09
7415Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-31.67
7582Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/3084.80-36.98
7670Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/247-37.74
7777Dariusz Pawlak
Robert Ciesielski
1.5
2.5
WPWP/247-40.35
7846Jerzy Stępień
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/137-42.10
7938Tomasz Kopka
Krzysztof Pietruszka
3.0
2.5
MAMA/86-42.67
8037Małgorzata Duda
Wojciech Stencel
0.5
1.5
MAMA/86-45.77
8165Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-50.42
8219Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-50.79
8332Aleksandra Abka
Jakub Zatorski
1.0
1.5
MAMA/86-62.13
8427Elżbieta Zalewska
Justyna Graniczny
2.5
2.0
KPKP/355-68.33

Statystyka ośrodków...