Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: T. Kopka - K. Pietruszka, 5.5, MA, MA/86

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
139: Z. Filipiak - T. Osiecki, 5.0, MA 10NS 4 SN C3-1 100-4.56
139: Z. Filipiak - T. Osiecki, 5.0, MA 11NS 3 C xS DQ-2 300-6.08
139: Z. Filipiak - T. Osiecki, 5.0, MA 12NS 3 SN D2+1 1700.10
241: A. Liszewska - R. Liszewski, 4.0, MA 4EW 3 NTW S4-1 100-8.56
241: A. Liszewska - R. Liszewski, 4.0, MA 5EW 2 HE CQ= 110-0.92
241: A. Liszewska - R. Liszewski, 4.0, MA 6EW 2 DN H3= 90-2.92
340: I. Liberadzki - S. Moroz, 5.0, MA 19NS 6 CE HQ+1 1390-1.00
340: I. Liberadzki - S. Moroz, 5.0, MA 20NS 4 SS D5-2 200-8.16
340: I. Liberadzki - S. Moroz, 5.0, MA 21NS 4 HE DK+1 450-8.56
435: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 13EW 2 CE SJ-2 200-6.72
435: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 14EW 4 SS CQ-3 1501.38
435: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 15EW 2 SN D7= 1100.05
537: M. Duda - W. Stencel, 2.0, MA 25EW 5 CS SJ-1 505.44
537: M. Duda - W. Stencel, 2.0, MA 26EW 2 HW CK+1 1403.49
537: M. Duda - W. Stencel, 2.0, MA 27EW 1 SW D8+1 110-0.48
632: A. Abka - J. Zatorski, 2.5, MA 16NS 3 SN DA+1 170-5.51
632: A. Abka - J. Zatorski, 2.5, MA 17NS 4 HN C10-2 100-1.38
632: A. Abka - J. Zatorski, 2.5, MA 18NS 3 DW S5+1 1301.69
734: S. Sokół - P. Trębski, 6.5, LD/MA 22NS 3 CS D5+1 1302.10
734: S. Sokół - P. Trębski, 6.5, LD/MA 23NS 4 SE CK-1 1002.00
734: S. Sokół - P. Trębski, 6.5, LD/MA 24NS 3 HE D4= 140-8.00
836: I. Kaca - W. Kaca, 4.0, MA 1EW 5 DE HA-2 1000.08
836: I. Kaca - W. Kaca, 4.0, MA 2EW 3 HE DK-1 50-2.05
836: I. Kaca - W. Kaca, 4.0, MA 3EW 5 DN SA+1 4201.85
933: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.5, MA 7EW 3 SN H2+1 170-1.26
933: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.5, MA 8EW 4 HN H9-1 505.59
933: K. Kowalska - K. Kiraga, 3.5, MA 9EW 4 SS H2= 420-0.26
 +/-
 WYNIK-42.67
 MIEJSCE79