Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 listopada 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 63: E. Dota - J. Kopras, 6.5, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
162: D. Rudzka - A. Rudzki, 3.0, WP 3EW 3 NTN H4+3 4900.00
162: D. Rudzka - A. Rudzki, 3.0, WP 4EW 3 NTE HK= 6005.10
268: J. Bellman - M. Tomaszewska, 0.0, NZ 5EW 2 HE D3= 110-0.92
268: J. Bellman - M. Tomaszewska, 0.0, NZ 6EW 2 HW C4+1 1403.36
364: P. Fiebig - J. Wilczek, 5.5, WP 7EW 2 SN H8+1 140-0.34
364: P. Fiebig - J. Wilczek, 5.5, WP 8EW 4 HN D3-1 505.59
477: D. Pawlak - R. Ciesielski, 4.0, WP 9EW 3 NTS S4+3 490-2.26
477: D. Pawlak - R. Ciesielski, 4.0, WP 10EW 4 SN C4-1 1004.56
575: R. Nowicki - J. Catlow, 6.5, WP 11EW 3 HW CJ-1 50-2.44
575: R. Nowicki - J. Catlow, 6.5, WP 12EW 2 SN H6+2 170-0.10
674: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 13EW 2 SW H8+2 1702.36
674: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 14EW 4 SS HA-1 50-1.33
771: T. Lejwoda - W. Witkowski, 5.5, WP 15EW 2 SN D7+1 140-0.97
771: T. Lejwoda - W. Witkowski, 5.5, WP 16EW 4 SN DK+1 450-1.46
866: E. Kamińska - P. Biderman, 4.5, WP 17EW 4 HS S4-2 1001.38
866: E. Kamińska - P. Biderman, 4.5, WP 18EW 3 DE H4+2 150-0.95
961: A. Gruszecki - J. Żmudziński, 0.0, NZ 19EW 6 NTE D4+1 14702.64
961: A. Gruszecki - J. Żmudziński, 0.0, NZ 20EW 4 SS C4-1 1006.18
1073: A. Grześko - A. Dachtera, 0.0, WP 21EW 4 HE S8+1 4508.56
1073: A. Grześko - A. Dachtera, 0.0, WP 22EW 3 DE HA= 1104.13
1169: M. Węglewska - T. Powęzka, 3.5, WP 23EW 4 SE D9-1 100-2.00
1169: M. Węglewska - T. Powęzka, 3.5, WP 24EW 3 NTN HJ+1 430-4.44
1279: J. Stefanowski - S. Tomaszewski, 6.0, WP 25EW 5 CS S8= 400-4.26
1279: J. Stefanowski - S. Tomaszewski, 6.0, WP 26EW 3 CN SK+1 130-3.23
1376: J. Kokociński - J. Lubczyński, 10.0, WP 1EW 4 HS DQ-1 503.54
1376: J. Kokociński - J. Lubczyński, 10.0, WP 2EW 3 HE DK-1 50-2.05
 +/-
 WYNIK20.66
 MIEJSCE23